SİYASET
Giriş Tarihi : 11-11-2018 18:34   Güncelleme : 11-11-2018 18:34

KILIÇ, KAZANAN AK PARTİ VE ŞANLIURFA OLSUN

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Avukat Nihat Kılıç Karaköprü Belediye Başkanlığına talip oldu.

KILIÇ, KAZANAN AK PARTİ VE ŞANLIURFA OLSUN

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana partinin her kademesinde görev alan Avukat Nihat Kılıç, Karaköprü Belediyesi için aday adaylığını açıkladı. Öğle saatlerinde AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığına giden Avukat Kılıç, aday adaylığı formunu doldurarak Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy’a teslim etti. Kılıç’ın aday adaylığının hayırlı olmasını dileyen Başkan Aksoy, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için müracaatlar devam ediyor. Uzun yılardır partimizin her kademesinde görev alan Nihat Kılıç’a başarılar diliyorum şeklinde konuştu.

 

Karaköprü’nün daha da gelişmesi için belediye başkanlığına aday adayı olduğunu ifade eden Avukat Nihat Kılıç, ‘’Tüm aday adayları arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu yarışa herkes talip olabilir ama sonuçta bir kişi başkanlığa aday gösterilecektir. Bu bayrak yarışında kim aday gösterilirse gösterilsin her zaman birbirimize destek olacağız. AK Partimizin bayrağını biraz daha yukarıya taşımak için çaba harcayıp centilmenlik anlayışıyla seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Seçim sürecinde ne olursa olsun birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla hareket edeceğiz. Kazanan AK Parti ve Şanlıurfa olsun. Seçimlerin şimdiden ülkemize ve Şanlıurfa’mıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi  

 

Marmara Hukuk Fakültesi mezunu olan 41 yaşındaki Avukat Nihat Kılıç, 2010-2014 yılları arasında Şanlıurfa Barosu Yönetim Kurulu üyeliği, 2012-2014 AK Parti Şanlıurfa İl Yerel Yönetimler Başkanlığı, 2014 Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği, 2014-2016 yılları arasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekilliği, 2016 yılından bu güne kadar ise Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği görevini yürüten Kılıç evli ve 2 çocuk babasıdır.