GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-05-2023 19:00

Hepsiburada’da ″Fenomen İndirimler″ başladı

Elektronikten kozmetiğe, modadan süpermarket ürünlerine birçok ihtiyaç, bütçe dostu fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla 2225 Mayıs’ta Hepsiburada’da olacak

Hepsiburada’da ″Fenomen İndirimler″ başladı

İSTANBUL (AA) - Hepsiburada’nın mayıs ayına özel Fenomen İndirimler’inde, tüm kampanyalara ek net indirimler de geliyor.

Markadan yapılan açıklamaya göre, Hepsiburada, teknoloji, kozmetik, moda, süpermarket kategorilerinde ihtiyaçlarını bütçe dostu fiyatlarla karşılamak isteyenleri 22-25 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Fenomen İndirimler’ine bekliyor. Fenomen İndirimler, “şimdi al 3 ay sonra öde” kolaylığıyla da ihtiyaçlarını ötelemeden almak isteyenlerin cüzdanını rahatlatacak çözümler sunuyor.

- Giyimden kozmetiğe, süpermarketten teknolojiye fırsat şöleni

Hepsiburada’nın mayıs ayına özel Fenomen İndirimler’inde, 22 Mayıs günü kozmetik, süpermarket ve çocuk ürünlerinde tüm indirimlere ek, 300 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 15 net indirim gerçekleşecek.

Süpermarkette Alpro tekli süt ürünlerde tek fiyat 54,95 TL, Makarna Lütfen ürünlerinde sepette yüzde 40 indirim, Komili markalı ürünlerde 500 TL'ye 50 TL indirim, Lipton markalı ürünlerde sepette yüzde 40 indirim uygulanacak.

Kozmetik ürünlerinde La Roche Posay, Cerave ve Vichy marka ürünlerde 500 TL’ye yüzde 15 indirim, The Body Shop markalı ürünler sepette yüzde 50 indirimle satışa sunulacak.

Fenomen İndirimler devam ederken 23 Mayıs günü giyim, ayakkabı, çanta ve spor ürünlerinde akşam 18.00’den itibaren tüm indirimlere ek 250 TL'lik alışverişlerde 50 TL, 500 TL'lik alışverişlerde 100 TL indirim fırsatı Hepsiburada’da yer alacak.

Aynı zamanda tüm hafta boyunca adidas, Nike, Penti, Avva, Lee Wrangler, Damat, Under Armour, İpekyol, Twist, U.S. Polo, Defacto gibi markalarda Hepsiburada'ya özel sepet indirimleri fırsatıyla satın alınabilecek.

Hepsiburada moda severlerin vazgeçilmezi June markasında ise 300 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 15 net indirim fırsatı sunacak. Ayrıca sadece Hepsiburada'da bulunan LITHE markasında lansmana özel sepette yüzde 50 net indirim uygulanacak.

Ev tekstilinden sofra ve mutfak ürünlerine, mobilyadan aydınlatmaya pek çok üründe tüm indirimlere ek yüzde 15 indirim Hepsiburada’da kullanıcılara sunuluyor.

Karaca Home ürünlerinde yüzde 50'ye varan indirim, Chakra ürünlerinde 1 Alana 1 Hediye, Madame Coco markalı ürünlerde sepette yüzde 20 indirim, aydınlatmalarda yüzde 20, Varol Tekstil ürünlerinde sepette yüzde 15, ev düzenleme ve saklama ürünlerinde sepette yüzde 30 indirim, yapı market ve motorsiklet ürünlerinde sepette yüzde 10 indirim Hepsiburada’da Fenomen İndirimler’i takip edenleri bekliyor.

Tüm bunlara ek olarak Fenomen İndirimler boyunca Fissler markalı ürünlerde sepette yüzde 15 indirim, Tefal markalı ürünlerde sepette yüzde 10 indirim, English Home ürünlerinde yüzde 50'ye varan indirim, ev tekstili ürünlerinde 500 TL'ye 100 TL indirim, mobilyalarda sepette yüzde 25 indirim, halı ve yataklarda sepette yüzde 50 indirim ihtiyaçlarını ötelemeden almak isteyen Hepsiburada kullanıcılarına sunuluyor.

- Her gün yenilenen elektronik ürünlerde süper fırsatlar

İndirimler süresince elektronik ürünlerde de kaçırılmayacak fırsatlar müşterileri bekliyor. Laptop ve tabletlerin yanı sıra airfryer ve robot süpürgelerde de süper indirimler bu ürünleri almak veya yenilemek isteyenleri bekliyor.

Cep telefonu kategorisinde de akıllı telefonlar Xiaomi Redmi Note 12 Pro 256 GB ve Honor X9a 128 GB, taksitli ödemede en iyi fiyat garantisiyle Hepsiburada’da elektronik tutkunlarını bekliyor.

AdminAdmin