Akçakale
Giriş Tarihi : 03-12-2018 10:32   Güncelleme : 03-12-2018 10:32

Güllüoğlu, Bozova’ya hizmete talip

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler kapsamında il ve ilçe adayları halen açıklanmayan aday adaylarında heyecan dorukta.

Güllüoğlu, Bozova’ya hizmete talip

 

AK Partinin kuruluşundan beri siyasetin içinde olan ve özellikle Bozova ilçesi ve köylerini (Mahalleleri) 2 dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili olarak görev yapan, daha sonra Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı olarak görevini başarıyla sürdüren ve şimdilerde de ülkemizin ve Şanlıurfa’mızın adını dünyaya duyuran Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi A.Emin Önen ile birlikte dolaşarak çalışmalar yürüten AK Parti Belediye Başkan aday adayı Ziraat Mühendisi İbrahim Kayıhan Güllüoğlu (48), diğer adaylar gibi Cumhurbaşkanımızın açıklanmayan ilçelerin Belediye Başkanlarını da açıklamasını heyecanla beklediğini ve aday gösterilmesi halinde Bozovalıların teveccühü ile seçilerek Bozova ilçesine daha iyi hizmet etmeyi planladığını söyledi.

 

Ayrım yapmadan hizmet götürerek partimizi sevdirdik

Bozova ilçesi Karakaş köyünün (Mahallesi) sakini olduğunu ve halen Karakaş’ın Muhtarlık görevini üstlenmiş olduğunu hatırlatan AK Parti Bozova ilçe Belediye Başkan aday adayı Ziraat Mühendisi İbrahim Kayıhan Güllüoğlu, “Bozova ilçemiz Şanlıurfa’mızın Birecik, Halfeti, Harran ilçeleri gibi turistik bir güzelliğe sahip bir ilçedir. Hatta adı başkalarına mal edilmiş olan fıstığı, (Antep fıstığı) ve zeytini ile bile yatırım yapılacak, fıstık ve zeytini işleyecek tesislerin rahatlıkla kurulabileceği ve öncelikle il geneline hizmet verebileceği bir yer. Kısaca; insan odaklı hizmet edilecek, turizm ve tarım ağırlıklı yatırımlar yapılacak güzel bir yer. Dolayısı ile genç olmak avantajdır. Zaten Sayın Cumhurbaşkanımız da gençlere önem vermiş, dolayısıyla seçme ve seçilme yaşını çok daha genç yaşlara çekmiştir. Ülkemiz geneline de AK Parti ile hizmet götürülmüştür. Sorunları, yapılması gerekli yatırımları belirleyip partimize oy vermiş yada vermemiş ayrımı yapmadan, insanlarımızı kutuplaştırmadan önce Allah rızasını kazanmak, daha sonra da insanlarımızın sevgisi kazanıp duasını almak için gayret göstermek çok daha önemlidir. Zaten biz eski Vekilimiz, Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı, Çin/Pekin Büyükelçisi A.Emin Önen’den öyle gördük. İnsanları sevmeyi, ayrım yapmamayı aile büyüklerimizden öğrendik. Emin Önen beyle birlikte aynı şekilde hizmet götürerek partimizi sevdirdik. Kısaca hemen herkes bizleri tanır ve bizlerde onları yakinen tanırız. İlçemize ve ilçemiz insanlarına daha iyi hizmet etmek için Belediye Başkanlığına talibim” dedi.

 

Bilindiği gibi; 2014 yıllarında kendilerine ait olan 2.400 (İki bin dörtyüz) dönüm arazilerini ağaçlandırmak şartıyla devlete bağışlamışlardı.

 

2015 yılından beri Şanlıurfa Fıstık Üreticileri Birliği kurucu üyesi ve halen Denetleme Kurulu Üyesi olan AK Parti Bozova ilçe Belediye Başkan aday adayı Ziraat Mühendisi İbrahim Kayıhan Güllüoğlu, kendilerine ait olan Bozova ilçesine bağlı Karakaş Mahallesinde (Köyü) halen çiftçilikle uğraşıyor ve Muhtarlık görevini de yürütüyor.

 

Türkçe, Kürtçe ve orta derecede İngilizce bilen Bozova Belediye Başkan aday adayı Güllüoğlu, evli, 1’i kız 3 çocuk babasıdır.