EĞİTİM
Giriş Tarihi : 29-12-2018 21:33   Güncelleme : 29-12-2018 21:44

TAŞLIÇAY KAYMAKAMIMIZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPTI

Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN , İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet KAYA ile birlikte Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği toplantısına katıldı. Okulun ihtiyaçları ve yapılması gerekenler hakkında Okul Aile Birliği üyelerinden bilgi alan Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN; "Yapılan toplantılarda okul aile birliği yöneticilerimizin ve okul müdürlerimizin sorun, talep ve önerilerine çözüm bulmak için bir aradayız. Eğitimde başarıyı yakalayabilmek için okul aile birliği, okul yöneticileri, öğretmenler ve velilere önemli görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu nedenle de ilçemizde eğitim ile ilgili yapılan çalışmalarımızda takım ruhuyla hareket ettiğimiz sürece ilçemizdeki eğitim-öğretim başarı düzeyimiz daha artacaktır.” dedi.

TAŞLIÇAY KAYMAKAMIMIZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPTI
Taşlıçay Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN , İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet KAYA ile birlikte Taşlıçay İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği toplantısına katıldı.
         Okulun ihtiyaçları ve yapılması gerekenler hakkında Okul Aile Birliği üyelerinden  bilgi alan Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN; "Yapılan toplantılarda okul aile birliği yöneticilerimizin ve okul müdürlerimizin sorun, talep ve önerilerine çözüm bulmak için bir aradayız. Eğitimde başarıyı yakalayabilmek için okul aile birliği, okul yöneticileri, öğretmenler ve velilere önemli görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu nedenle de ilçemizde eğitim ile ilgili yapılan çalışmalarımızda takım ruhuyla hareket ettiğimiz sürece ilçemizdeki eğitim-öğretim başarı düzeyimiz daha artacaktır.” dedi.