Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 02-01-2019 20:16   Güncelleme : 02-01-2019 20:16

AK Hilvan, 2019 yılı ilk toplantısını yaptı

Şanlıurfa’nın AK Parti Hilvan ilçe teşkilatı, 2019 yılının ilk Yönetim Kurulu toplantısını İlçe Koordinatörü Abdulkadir Karacabey ve AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat’ın katılımıyla gerçekleştirdi.

AK Hilvan, 2019 yılı ilk toplantısını yaptı

Toplantıda Hilvan Belediye Başkanı Aslanali Bayık bir konuşma yaparak ilçenin mevcut ve önemli sorunlarını dile getirdi.

 

 

2019 yılı Ocak ayı Haftalık Yönetim Kurulu toplantısının ilkini Hilvan Koordinatörü Kadir Karacabey, Belediye Başkanı Aslanali Bayık ve İlçe teşkilatının katılımıyla gerçekleştirdiklerini belirten AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat, “‪Bugün Hilvan AK Parti MKYK üyesi olarak Hilvan Koordinatörü Kadir Karacabey ile İlçe teşkilatımız, Belediye Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kollarımız bir araya gelerek öncelikle önümüzdeki seçimler konusunda bilgilendirmelerde bulunduk. Belediye Başkanımızın konuşmasından ilçenin en önemli sorunlarını not aldık. Daha sonra ilçenin sorunlarını dinledik ve çözümü için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Tabiki sorunların yerinde çözülmesi gerekenleri İlçe Koordinatörümüz ve İlçe Başkanımızla birlikte gerekirse İl Başkanımızı da bilgilendirerek çözmeye gayret edeceğiz. Toplantı sonrasında Hilvan ilçe esnaflarımızı da ziyaret ettik, sorun ve sıkıntılarını dinledik. Esnafımızın partimize bakış açısı bizleri memnun etti” dedi.

 

Belediye Başkanlığını, bu seçimde de farklı bir şekilde kazanacağız

AK Parti Hilvan İlçe Koordinatörü Abdülkadir Karacabey ise, “AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat Hanımefendi ve Milletvekili aday adaylarımızdan Güler Kama İzol’un da katılımı ile Hilvan ilçemizin haftalık ilçe kurulu toplantısını gerçekleştirdik. Esnaf ve taziye ziyaretlerinde bulunduk. İlçemiz insanlarının geneli partimize sıcak bakmaktadır. Hilvan ilçemiz inşallah bu seçimde de farklı bir şekilde Belediye Başkanlığını kazanacaktır” dedi.

 

AK Parti Hilvan İlçe Koordinatörü Abdülkadir Karacabey, ilçenin en önemli sorununun toplulaştırma olduğunu öğrendiklerini ve gerekirse çözümü için MKYK üyemiz Vildan Polat ile konuyu Ankara’ya tarım Bakanlığımıza taşıyarak çözüme kavuşturmaya çalışacaklarını söyledi.

 

Olumlu bir toplantı oldu

AK Parti Hilvan Başkanı Mustafa Çidir de, “AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Hilvan Koordinatörümüz Abdülkadir Karacabey, Belediye Başkanımız Aslanali Bayık, Milletvekili aday adaylarımızdan Güler Kama İzol ve dava arkadaşlarımızın katılımlarıyla Ocak ayı haftalık yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun” diyerek olumlu bir toplantı olduğunu, MKYK üyesi Vildan Polat ve Koordinatör Kadir Karacabey’e teşekkür etti.