Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 17-01-2019 11:15   Güncelleme : 17-01-2019 11:15

Zabıta bulduğu cüzdanı sahibine teslim etti

Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri toplanma merkezi yakınlarında buldukları içersinde bir miktar para ile banka kartları bulunan cüzdanı sah,bine eksiksiz olarak teslim etti.

Zabıta bulduğu cüzdanı sahibine teslim etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı zabıta ekipleri  merkez Haliliye İlçesine bağlı Bamyasuyu mahallesindeki Toplama merkezi yakınlarında denetim yaptıkları esnada yerde bir cüzdan buldu. Zabıta ekipleri içersinde bir kimlik, banka kartları ile bir miktar para olan cüzdanın  sahibine ulaşmak için çalışma başlattı. Uzun uğraşın ardından cüzdan sahibi Abdülhakim Alban’a ulaşan Zabıta ekipleri yolda buldukları cüzdanı sahibine teslim etti.
Kaybettiği cüzdanına Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekiplerinin sayesinde kavuşan Abdülhakim Alban zabıta ekiplerine teşekkür ederek”  Farkında olmadan cüzdanımı düşürmüşüm. Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri bana ulaşarak cüzdanımın bulduklarını söylediler. Daha sonra cüzdanımı getirip bana teslim ettiler. Zabıta ekiplerinin isteği üzerine cüzdanımı kontrol ettiğimde her hangi bir eksiklik olmadığını gördüm. Kaybettiğim cüzdanımı bularak bana getirip teslim eden Zabıtalara teşekkür ediyorum” dedi.