Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 02-03-2019 23:34   Güncelleme : 02-03-2019 23:34

ŞANLIURFA CUMHURBAŞKANININ GELİŞİNE HAZIRLANIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyareti öncesinde devam eden hazırlıklar konusunda Vali Abdullah Erin başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.

ŞANLIURFA CUMHURBAŞKANININ GELİŞİNE HAZIRLANIYOR

 Valililik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Abdullah Erin’le birlikte; kaymakamlar, vali yardımcıları, belediye başkanları ve kamu kurumlarının yöneticileri katıldı. Toplantıda 8 Mart 2019 Cuma günü Şanlıurfa’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretine yönelik hazırlıklarla birlikte Cumhurbaşkanına iletilecek olan Şanlıurfa’ya yönelik belli başlı konular ve çözüm önerileri de görüşüldü.

 

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin toplantıda; “Devlet Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyareti ile ilgili bir araya geldik. Şanlıurfalıların misafirperverliğine ve Sayın Cumhurbaşkanımıza olan derin muhabbetine yakışır bir şekilde Cumhurbaşkanımızı ağırlamak boynumuzun borcudur. Bu yüzden birlik ve beraberlik içerisinde ve koordine bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Şanlıurfa’ya ayrı bir önem veren Sayın Cumhurbaşkanımıza Şanlıurfalıların dileklerini bildirip aynı zamanda bugüne kadar ilimizin aldığı hizmetler için şükranlarımızı sunacağız. Tüm Şanlıurfalı kardeşlerimin de önümüzdeki Cuma günü Sayın Cumhurbaşkanımızı bağrına basacağına inanıyorum” dedi.