EKONOMİ
Giriş Tarihi : 05-03-2019 22:45   Güncelleme : 05-03-2019 22:51

Bakan Pakdemirli`den New Holland Türkiye Birincisi Bilgin Traktöre Yoğun İlgi

Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ.Bilgin Dünya Markası 65 yıldır Türkiyede %100 yerli üretilen Pazar Lideri New Holland T 450 B 4 WD Modelinin lansmanını Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Beraberindeki heyetin katıldığı törenle tanıtımı yapıldı.

Bakan Pakdemirli`den New Holland Türkiye Birincisi Bilgin Traktöre Yoğun İlgi

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -Özel Haber 
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen, “10. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’15. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD)”, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli `nin katılımıyla Ortadoğu Fuar Merkezi’nde törenle açıldı.


GAZİANTEP NEW HOLLAD BİLGİN TRAKTÖR BAYİSİ STANDINA YOĞUN İLGİ 

Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ.Bilgin Dünya Markası 65 yıldır Türkiyede %100 yerli üretilen Pazar Lideri New Holland  T 450 B 4 WD  Modelinin lansmanını Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Büyükşehir  Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Beraberindeki heyetin katıldığı törenle tanıtımı yapıldı.

Bakan Pakdemirli `ye Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ.Bilgin New Holland Traktörleri Biçerdöver, iş Makinaları ve Ekipmanları hakkında bilgi verdi. Daha sonra Bakan Pakdemirli `ye  Dünyada en fazla Satılan ve yine Pazar lideri New Holland Biçerdöver Maketi ve Traktör Maketi hediye etti.