KADIN
Giriş Tarihi : 07-03-2019 21:44   Güncelleme : 07-03-2019 21:44

İl Müdürlüğümüzden 8 Mart Etkinliği

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı olarak hizmet sunan Şiddet Önleme ve İzleme Merkezimiz ve Kadem işbirliğiyle beraber hazırladığımız ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’’ dolayısıyla farkındalık yaratmak amacıyla Göbeklitepe, Balıklıgöl, Abide güzergâhında motosiklet gösterisi düzenlendi.

İl Müdürlüğümüzden 8 Mart Etkinliği

Düzenlenen etkinliğe AÇSH İl Müdürümüz Hasan Bilici, Kadın Hizmetleri Birimimizden Sorumlu İl Müdür Yardımcımız Mahmut Küçükoğlu,  İl Müdür Yardımcımız Neriman Yıldız, Kadem Başkanı Dilşah Öztürkmen ve Şönim Müdürü Mehmet Çakır katılım gösterirken ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu olsun yazılı afişin açılmasının ardından balonlar gökyüzüne bırakıldı.

Etkinliğe katılan il müdürümüz Bilici ; ‘’ ''8 Mart Dünya Kadınlar Günü '' vesilesiyle bugün burada bir aradayız. Müdürlük olarak kadınlarımızı çok önemsiyor ve daima onlarla yürümekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Artık kadınlarımızın yaşadığı şiddeti, sıkıntıları değil hep beraber elde ettiğimiz başarılarımızı ve sevinçlerimizi konuşmak istiyoruz.  Dünya üzerindeki tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor saygılarımı sunuyorum.’’ ifadelerine yer verdi.