GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-03-2019 18:05   Güncelleme : 09-03-2019 18:11

Bakan Gül`den New Holland Türkiye Birincisi Bilgin Traktöre Yoğun İlgi

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen, “10. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’15. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD)”, Fuarın son günü T.C. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyet ile beraber Gaziantep New Holland Yetkili Bayi Bilgin Traktör Standına ziyaret etti.

Bakan Gül`den New Holland Türkiye Birincisi Bilgin Traktöre Yoğun İlgi

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -özel haber
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen, “10. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı  (GAPTARIM)”  ile ‘’15. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD)”, Fuarın son günü T.C. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyet ile beraber Gaziantep New Holland Yetkili  Bayi Bilgin Traktör Standına ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ.Bilgin Dünya Markası 65 yıldır Türkiyede %100 yerli üretilen Pazar Lideri New Holland T 450 B 4 WD Modelinin lansmanını T.C. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Karayılan, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sadettin Bilgin, Gaziantep Ziraat odaları Birliği Başkanı ve  Şehitkâmil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ve Beraberindeki heyetin katıldığı törenle tanıtımı yapıldı.

T.C. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül `e Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ.Bilgin New Holland Traktörleri Biçerdöver, iş Makinaları ve Ekipmanları hakkında bilgi verdi. Daha sonra Bakan Gül `e Dünyada en fazla Satılan ve yine Pazar lideri New Holland Traktör Maketi hediye etti. 

T.C. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ise Gaziantep’te düzenlenen 10. GAPTARIM ve 15. GAPFOOD Gıda Fuarları'nı ziyaret ettik. Bilgin Traktör 2018 Yılı Traktör Satışlarında Türkiye 1.'cisi olduğundan dolayı Bilgin Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Yusuf İ.Bilgin ` e Teşekkür ederek başarıların devamını diledi.Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve düğünGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlarGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, Ali Kaya dahil, gülümseyen insanlar, takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi