SPOR
Giriş Tarihi : 16-04-2019 14:42   Güncelleme : 16-04-2019 14:42

Şanlıurfa Bşb Beşiktaş Basketbol Takımını Misafir Ediyor

Tekerlekli sandalye basketbol Süper ligde oynayan temsilcimiz Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelli Basketbol Takımımız hafta sonu Beşiktaş ile Karşılaşacak müsabaka hakkında Kulüp Başkanı ve Antrenör Serdar YILDIRIM Şöyle konuştu.

Şanlıurfa Bşb Beşiktaş  Basketbol Takımını Misafir Ediyor

Yıldırım Şanlıurfa’nın Gururu Basketbol takımımız hafta sonu Cumartesi günü güçlü Beşiktaş Engelli Basketbol takımı  ile Kendi saha ve seyircimizin önünde oynayacağız. Ligde kalmayı garantileyen takımımız bu maç bizim açımızda sonuç çok önemli olmasada temsil ettiğimiz şehri en iyi yerde ve en güzel sonuçlar alarak sezonun bitirmek hedefindeyiz.

Sezon başında ilk hedefimiz.  Çıkmış olduğumuz Süper ligde kalıcı olmaktı bu hedefi gerçekleştirdiğimiz için takım olarak çok mutluyuz . Süper lig gibi çok güçlü bir ligde olmak Şanlıurfa adına gurur verici Hafta sonu Zorlu Beşiktaş maçı sonrası 25 Nisan tarihinde Türkiye’yi Temsil etmek özere Takımımız Almanya’da yapılacak olan eruopa  cup Turnuvasına katılacaktır hedefimiz burada ülkemizi ve Şanlıurfa’yı Avrupa arenasından en iyi şekilde temsil etmektir takımımızın Lider Beşiktaş karşısında iyi bir sonuç alarak morali bir şekilde Almanya’ya gitmek istiyoruz bu açıdan Cumartesi günü Yenice Kapalı spor salonunda Saat 14:00 de onanacak olan Şanlıurfa BŞB Beşiktaş Müsabakasında tüm halkımızı takımına desteğe davet ediyoruz