Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 24-04-2019 23:31   Güncelleme : 24-04-2019 23:34

Halfeti’de uçurma şenliği

Halfeti Belediyesince 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen 1'inci Uçurtma Şenliğinde Belediye Başkanı Şeref ALBAYRAK, çocukların coşkusuna ve sevincine ortak oldu.

Halfeti’de uçurma şenliği

 

Ücretsiz dağıtılan uçurtmalar, çocukların ellerinde gökyüzünde renkli görüntüler oluşturdu. Şölen havasında geçen etkinlikte Belediye Başkanı Şeref ALBAYRAK da çocuklarla birlikte uçurtma uçurdu.

 

Uçurtma şenliğinde konuşan ALBAYRAK, "Halfeti İlçemizde, çocuklarımız için böyle kapsamlı bir etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Belediye olarak, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması için elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız. Biz bu şenlikleri geleneksel hale getireceğiz. Çocuklarımızın bu sevinci görülmeye değer. Onlar bizim geleceğimiz, her şeyin en güzelini hak ediyorlar." dedi.

 

Etkinliğe katılan çocukların aileleri ve öğretmenleriyle sohbet eden ALBAYRAK, şenliğe olan ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Birlik ve beraberlik içerisinde çocuklarımızın daha iyi bir şekilde yetişmesi için gereken her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

 

Etkinliğin sonunda çocuklara çeşitli ikramlar verilerek şenlik sona erdi.