MAGAZİN
Giriş Tarihi : 28-04-2019 20:19   Güncelleme : 28-04-2019 20:19

EFSANE YÖNETMENDEN BİREBİR OYUNCULUK EĞİTİM

EFSANE YÖNETMENDEN BİREBİR OYUNCULUK EĞİTİM

EFSANE YÖNETMENDEN BİREBİR OYUNCULUK EĞİTİM

Efsane Yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU eşliğinde Lunay Yapım şirketi olarak 3.Sezon kamera önü eğitimin’de yeni öğrencileri ile birlikte, oyunculuk Eğitim’ine devam etmektedir. Oyunculuk alanında Eğitime odaklanan yönetmen, ekranlara başarılı yıldız oyuncular yetiştirmek üzere büyük bir titizlikle çalışmalara başladı. Usta yönetmen yetiştirdiği oyuncuların gizli yeteneklerini keşf edip sinema sektörüne kazandıracak..  

Yapımcı Saliha GÜNDOĞDU Sinema sektöründe eşi Mehmet Ali GÜNDOĞDU ’ya destek vererek büyük projelerle, kendi bünyesi’nde el ele verip büyümeyi hedefliyor…

Tolga KAZAN: Nişantaşı Üniversitesi 1.sınıf Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü öğrenci’siyim. Mesleğimde daha başarılı bir yol izlemek adına Lunay YAPIM şirketin de Yapımcı Saliha GÜNDOĞDU ve Efsane Yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU ile birlikte
Staj görmekteyim.

Melek Melek : Hoca’mız Efsane Yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU Yapımcı’mız Saliha GÜNDOĞDU Oyuncu’luk kamera önü Eğitim’imizde hızla ve eğlenceli devam etmektedir. 

Aysun OCEK: Efsane Yönetmen Yapımcı’mız Saliha GÜNDOĞDU ile kamera önü Eğitim’inde hem eglenip hem oynayıp, öğrenme aşamasın da kendimizi geliştirmekteyiz. Bu süreçte bize emek verip  titizlik le çalıştıran, yetiştiren Hoca’mıza tesekkür ederiz.

Murat AKSOY: Efsana yönetmen, yapımcı’mız Saliha GÜNDOĞDU ile birlikte yol alıp kamera önü Eğitim’inde, Hoca’mla hem eğlenip hem de öğrenip Eğitim’imize hızla devam etmekteyiz.

Metın KAZAN: Efsane Yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU, Yapımcı Saliha GÜNDOĞDU ile kamera önü oyunculuk Eğitim’imi yıllar once yapmak isteyipte yapamadığım  hayallerimi  birlikte gerceklestirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Eğlenceli ve Gurur verici bir ortam.

Sevda : Efsane Yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU ve yapımcımız Saliha GÜNDOĞDU  ile hızlı bir şekilde kamera önü Egitim’imiz Arkadaşlarım la birlikte gerek ağlıyoruz, gerek gülüyoruz, hem eğlenip hem de öğreniyoruz..                                                                              

www.lunay.com.tr/