EKONOMİ
Giriş Tarihi : 04-09-2019 08:53   Güncelleme : 04-09-2019 09:09

Kıran, Expert Atom Aracınızın Enerji İçeceği

EXPERT Atom Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Distribütör, Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci iş Adamı Hüseyin Kıran, Aracınızın Enerji İçeceği EXPERT ATOM Hakkında Muhabirimiz Abdullah Yiğit ` e açıklamalarda bulundu.

Kıran, Expert Atom Aracınızın Enerji İçeceği

ABDULLAH YİĞİT- GAZİANTEP

EXPERT Atom Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Distribütör, Kılıçkıran Otomotiv Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci iş Adamı Hüseyin Kıran, Aracınızın Enerji İçeceği EXPERT ATOM Hakkında Muhabirimiz Abdullah Yiğit ` e açıklamalarda bulundu.

Kıran, Ülkemizde bulunan Araçların Tek Enerji İçeceği EXPERT ATOM olduğunu ifade ederek şunları söyledi.
Kıran, Mutlaka Mutlaka her araç sahibinin tek Aracı için tek enerji içeceği EXPERT ATOM

VİZYONUMUZ
Expert olarak vizyonumuz eksiksizlik ve kalitelilikdir. Expert, kurulduğu günden bu yana en ileri teknolojiyi kullanarak, ürün kalitesinden taviz vermeyerek, tamamen müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak üretim yapmaktadır. Geçmişte ve günümüzde olduğu gibi, gelecekte de aynı çizgisini takip edecek olan firmamız, hep daha iyiye ulaşmayı kendine hedef edinerek, bu doğrultuda çalışmalarını sürdürecektir. Sahip olduğu ürün çeşitliliği, sunduğu sınırsız çözüm yolları ile Expert, bölgesinde bir "marka" olarak, bu markanın gereklerini yerine getirme kabiliyetine en üst seviyede sahiptir. Şimdiye dek olduğu gibi, Expert, dinamik ve profesyonel yönetimi, sahip olduğu teknik altyapı ve değişen dünya şartlarının bilinciyle kalite politikasından ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek, gelecekte de parlayan bir yıldız olarak hizmet vermeyi sürdürecektir.

• MİSYONUMUZ
• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek.
• Bu beklentileri karşılarken; kullanılan modern teknoloji ile, kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, ürünleri üretmek ve bu üretimlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak.
• Sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
• Rekabetçi üstünlüğü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak.
• Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.


• DEĞERLERİMİZ
• İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.
• Tüm enerjimizi insan hayatını iyileştirmeye adarız. Hem çalışanlarımız, hem müşterilerimiz hem de ürettiğimiz değerlerle dokunduğumuz tüm insanların mutluluğu ve gelişimi her zaman önceliğimizdir.
• İtibarımızı her şeyin önünde tutarız.
• Şartlar ne olursa olsun kurumumuz için, hedeflerimiz için ve insan hayatına değer katacağına inandığımız projelerimiz için gönülden çalışırız.
• Çözümlerimizi ve iş modellerimizi sürekli geliştirir, bizi farklılaştıracak olanı buluruz.
• Koşulların gerektirdiği esneklik ve seri olma yeteneğine sahibiz.
• Kesintisiz ve uzun vadeli başarıya önem verir, çevremiz için sorumlu davranırız.

ÜRÜNLERİMİZ

EXPERT ATOM ONARICI - DUMAN KESİCİ
MOTOR İÇ TEMİZLEYİCİ
CAM TEMİZLEME KONSANTRESİ
MARİNE BAKIM SETİ
ŞANZIMAN DİFERANSİYEL KATKISI
SÜPER YAĞLAYICI
DİZEL ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ
RADYATÖR ONARICI


EXPERT ATOM ONARICI – DUMAN KESİCİ (RESTORER - STOP SMOKE)
ÖZELLİKLERİ
İleri teknoloji ile üretilmiş,konsantre performans katıklarla güçlendirilmiş Expert Atom,motor içerisindeki aşınan yerleri,çizikleri ,içeriğinde bulunan Lityum,Çinko ve Alüminyum partikülleriyle(mikron boyutunda) doldurarak onarır.Silindirlerin düşük kompresyon değerlerini yükselterek,aracın kaybetmiş gücünü tekrar eski haline getirir..Yağın yanması ile birlikte egzostan çıkan dumanı keserek minimuma indirir.Yüksek motor sıcaklığında,motor yağına ekstra mukavemet kazandırarak,yağın direncini arttırır ve erken bozulmasını engeller.Motor yağının daha uzun km yapmasını sağlar.Motor yağının,sıcaklık değişimlerinden etkilenmemesi için güçlü bir polimerik bileşiktir. Expert ATOM motor yağına katılır ama kesinlikle bir yağ katkısı degildir.Metal iyileştirici ,duman kesme ,yağın köpürmesini engelleme,sertleşmiş,motor ,karter keçelerindeki iyileştirme ve kaçakları önleme özelliklerinden dolayı ,diğer ürünlerden tamamen farklıdır..Motor içerisinde birçok iyileştirici ve tamir etme özelliğinden dolayı ATOM adını almıştır. Metal yüzeylerde ,silindir duvarlarında ,krank mili ve yataklarda son derece etkilidir. Motorda maksimum koruma için her 30.000 km’de kullanılması tavsiye edilir.

TÜM MİNERAL,YARI SENTETİK VE TAM SENTETİK YAĞLARLA UYUMLUDUR..

KULLANIMI

Benzinli ve dizel LPG li tüm motorlar kullanılır..
1-Uygulamadan önce,aracın yağ ve yağ filitresi kesinlikle değiştirilmelidir,
2-Tam sonuç almak için,özelliğini yitirmiş eski yağın içerisine kesinlikle katılmamalıdır,
3-Yeni yağ ve filitre değiştirildikten sonra aracın motoru çalıştırılarak ısıtılmalıdır,
4-Atom yağa ilave edilerek araç rölantide 5-10 dakika çalıştırılmalıdır,
5-Eğer araç önceden çok duman atıyor ise,Araca gaz verilerek ,önceden egzoz da ve katalitik konvertörde ,varsa eski birikmiş yağ kalıntıları attırılmalıdır
6-EXPERT ATOM’Araçta teknik bir arıza yoksa tam sonuç kaçınılmazdır,
7-Motor yağ kapasitesi 3-7 lt'ye kadar olan araçlarda bir kutu ATOM yeterlidir. Bu kapasitenin üzerindeki araçlarda bu oran dikkate alınmalıdır.