ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 23-09-2019 21:37   Güncelleme : 23-09-2019 22:14

 Ketikan Aşiretinden Altun Ailesinin Dillere Destan Sünnet Töreni

 Ketikan Aşiretinden Altun Ailesinin Dillere Destan Sünnet Töreni

 Ketikan Aşiretinden Altun Ailesinin Dillere Destan Sünnet Töreni

 ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA

Şanlıurfa Birecik İlçesinin önde gelen Aşiretlerinden Ketikan Aşiretinin Sevilan sayılan Altun Gayrimenkul ve Flo Kiralama Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Yunus Altun Çocukları M.Akif ve Fevzi İçin dillere destan bir sünnet töreni yaptı.

Böyle olur aşiret sünnet töreni binlerce kişi kırmızı halıdan geçirerek sünnet törenin olduğu özel düğün salona girdiler.

Giriş kapısında ise Genç Girişimci İş Adamı Yunus Altun, Kirvesi Gaziantep`ten Genç Girişimci İş Adamı Doktor Cuma Ali Özkan ve Kirvesi Ali Ateş Sünnet Törenine gelen binlerce kişiyi kırmızı halıda tek tek karşıladılar.

Gelen davetliler davul zurna ve yerel sanatçıların eşliğinde doyasıya halay çektiler düğünde oynayanların üzerinde davetliler birbiri ile yarıştılar dolar yarışına girdiler.

Katılanlar ise Kirvesi Özay Medikal Sağlık Ürünleri Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Doktor Cuma Ali Özkan, Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Vahap Aktar, Birecik Ak Parti Skm Başkanı Ömer Demir, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Yaşar, Birecikli Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Fehime Bezirgan, Kirvesi Ali Ateş, Ak Parti Birecik Belediye Meclis üyesi İzzettin Şen, Birecik Spor Başkanı İsmail Karacan, Çok sayıda Tebrik mesajı, Çok sayıda Stk Temsilcileri ve Akraba ve dostları katıldı.

Gaziantep`ten Genç Girişimci İş Adamı Doktor Cuma Ali Özkan, Kirvem İş adamı Yunus Altun `un çocuklarının sünnet törenine katıldık kirvem ile süper bir sünnet töreni yaptık. Rabbim çocuklarına uzun ümür versin.

Genç Girişimci İş Adamı Yunus Altun, Çocuklarım M.Akif ve Fevzi İçin Yapılan sünnet törenimize katılan herkese teşekkür ediyorum. ayrıca. Kirvem Özay Medikal Sağlık Ürünleri Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Genç Girişimci İş Adamı Doktor Cuma Ali Özkan, Kirvem Ali Ateş, Ak Parti Birecik İlçe Başkanı Vahap Aktar, Birecik Ak Parti Skm Başkanı Ömer Demir, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Yaşar Ak Parti Birecik Belediye Meclis  üyesi İzzettin Şen, Birecik Spor Başkanı İsmail Karacan, Çok sayıda Tebrik mesajı Gönderenlere, Stk Temsilcilerine, Akraba ve dostlarıma teşekkür ediyorum iyiki hepiniz varsınız. Hepiniz var olun dedi.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Ibrahim Demir dahil, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ibrahim Demir dahil, gülümseyen insanlar