GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2019 13:35   Güncelleme : 04-11-2019 13:51

Yiğit Ailesinin Mutlu Günü

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkâmil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, Oğlu Durdu Yiğit için dillere destan düğün töreni yaptı.

Yiğit Ailesinin Mutlu Günü

ABDULLLAH YİĞİT-GAZİANTEP –Özel Haber
Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkâmil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit, Oğlu Durdu Yiğit için dillere destan düğün töreni yaptı.

Başkan Cuma Yiğit ve kızın Babası İbrahim Özaslancı gelen konukları giriş kapısında tek tek karşıladılar.

Düğün törenine katılanlar ise Ak Parti Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Şehitkâmil Kaymakamı Ömer Kalaylı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Sezgin, Bahçe Ziraat Odası Başkanı Fatma Şahin, Osmaniye Ziraat Odaları il Koordinasyonu Başkanı Hanifi İspir, Adana Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Mehmet Akın Doğan, Ak Parti Gercüş İlçe Başkanı ve Gercüş Ziraat Odası Başkanı Şefik Öner, Gölbaşı Ziraat odası Başkanı Doğan Güven, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, Ak Parti Şehitkamil  İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Gapagro Yönetim Kurulu Başkanı Genç İş Adamı Hüseyin Baysöz, İş Adamı Mehmet Horuz, Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Nizip Ziraat Odası Başkanı Sıddık Durmaz, Kanal7haber Haber Müdürü ve Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit, Karkamış Ziraat Odası Başkanı İdris Bozkurt, Araban Ziraat Odası Başkanı Hasan Altun, İslahiye Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köse, Oğuzeli Ziraat Odası Başkanı Mustafa Uğur, Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdulkadir Deniz, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Berk, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Güzel ve çok sayıda il dışından ve Gaziantep il merkezinden Stk, İş Adamları, Muhtarlar ,akraba ve dostlardan oluşan binlerce kişi katıldı.

Gelin Dilay ve Damat M. Durdu Yiğit `in mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Gelen misafirler davul zurna ve yöresel müzik eşliğinde halay çektiler. Dolarlar havada uçuştu.

Gelin Dilay ve Damat M. Durdu Yiğit `in nikâh törenin kılınmasından sonra protokol üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Damadın Babası Başkan Cuma Yiğit ise bu mutlu günümüzde oğlum durdu `nun düğün törenine katılan herkese teşekkür ediyorum.