SPOR
Giriş Tarihi : 17-01-2020 21:18

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR'DA YENİ BAŞKAN AHMET KENAN KAYRAL OLDU

TFF 3. Lig ekibi Karbel Karaköprü Belediyespor'da yapılan olağanüstü kongrede tek liste halinde yapılan seçimde Ahmet Kenan Kayral kulübün yeni başkanı olarak seçildi.

KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR'DA YENİ BAŞKAN AHMET KENAN KAYRAL OLDU

TFF 3. ligde mücadele eden Şanlıurfa ekibi Karbel Karaköprü Belediyespor’da seçimli olağanüstü kongreye gidildi. Karaköprü Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda yapılan kongrede tek liste halinde gidilen seçimde Ahmet Kenan Kayral başkan seçilerek Mustafa Aslan’dan görevi devraldı.

1,5 yıldır yürüttüğü kulüp başkanlığını devreden Mustafa Aslan yaptığı konuşmada bugüne kadar kulübün başarısında emeği olan herkese teşekkür etti.

Başkan Aslan, “Göreve geldiğimizden beri yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte kulübün başarısı için çalıştık ve emek harcadık. Çok şükür başarılı olduğumuzu da düşünüyorum. Bugüne kadar yönetim kurulu üyesi, teknik heyet, futbolcu, personel arkadaşlarıma ve fedakâr taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de kulübün bugünlere gelmesinde ve başarılarında çok büyük emeği olan, her zaman yanımızda olan Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli’ye etmek istiyorum” dedi.