MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-01-2020 16:28   Güncelleme : 19-01-2020 16:38

EFSANEYLE VAROLMAK

EFSANEYLE VAROLMAK

EFSANEYLE VAROLMAK

Ben Yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU  efsane yönetmen olarak yeni nesil oyuncuların kendilerini ve yeteneklerini keşfedip onları büyük bir titizlikle kamera önü oyunculuk için eğitim vermekteyim  . Amacım yetenekli yeni yüzleri sinema sektörüne kazandırmak ve bütün tecrübelerimi bilgi ve birikimlerimle oyuncu adaylarımı birebir eğitmek. Bu süreçte hem gülüyoruz hem eğleniyoruz her defasında bir şey daha katarak yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.

Burcu ÇANAK: Hocamız efsane yönetmenle tanışmak onun gibi bir efsaneden eğitim almak benim için büyük bir şans onur verici. Onun değerli projesinde de yer aldığım içinde çok mutluyum onun sayesinde  kendimi keşfediyorum.

Yüreği güzel merhametli hocamdan yolumuza emin adımlarla devam  . İyi ki varsın koca çınar

Uygar DENİZLİ: Değerli hocamız Mehmet Ali GÜNDOĞDU hocamla bir arkadaş sayesinde tanışmak şanstı . İyi ki böyle fırsatla karşılaşmışım. Aldığımız eğitimlerle daha sağlam ilerleyeceğime inanıyorum ve bu ortamda olduğumdan dolayı mutluyum.

 Ozan Hasan ÖZDEMİR: Bunca yıllık meslek hayatımda çok şeyler başarmaya çalıştım ama Yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU hocamızla tanıştım ve hocanın sayesinde oyunculuk ve sinema hayatıma girmiş bulunmaktayım .

 

Yasemin NAZ: Saygıdeğer Mehmet Ali GÜNDOĞDU hocamızla tesadüfen tanıştım  tek hayelim olan oyunculuk eğitimimi onunla devam ediyorum. En güzel şekilde bizi eğitiyor ve öğretiyor ve geleceğimizin efsanesi olacağına inanıyorum  iyi ki onu tanıdım iyi ki onunla eğitimimi alıyorum. İyi ki varsın hocam.

Hasan AKSOY: Çok değerli hocamızla arkadaş sayesinde tanıştım iyi ki tanımışım onunla tanışmak ve onun öğrencisi olmak gurur verici. Ondan aldığım eğitimlerle güzel yerlere gelmeyi umut ediyorum . İyi ki tanımışım bize vermiş olduğu emekten dolayı teşekkür ediyorum.

Ramazan AK: Efsane hocamız Mehmet Ali GÜNDOĞDU ile almış olduğumuz eğitimle şöhret basamaklarını çıkmaya hazırız. Onu tanıdığıma ve ondan eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki tanımışım

Murat BOYLASE: Sektöre böyle bir hocanın dokunuşuyla devam etmek güzel bir duygu. Bu doğrultuda önümüzdeki projelerle efsane yönetmen Mehmet Ali GÜNDOĞDU hocayla çalışmak benim içinde büyük bir avantaj. İyi ki tanımışım başarılarımızın devamı dileğiyle.

Aleyna AKSOY:1 senedir öğrencisiyim iyi ki benim hocam gurur  duyuyorum . Tanıdığıma çok mutlu oldum ondan çok şey öğreniyorum.

Abdul kerim AKSOY: Hocamla çok güzel vakit  geçiriyoruz  . Çok seviyorum hocamı.

Ali Miraç AK: Hocamla çok güzel zamanlarımız geçiyor onu tanıdığıma çok mutluyum.

Bahar BEYZADE: Efsaneyle çalışmak benim için onur ve ülkem için gururdur.

 Yapımcı Saliha GÜNDOĞDU: GÜNDOĞDU Sinema sektöründe eşi Mehmet Ali GÜNDOĞDU ’ya destek vererek büyük projelerle, kendi bünyemizde el ele verip büyümeyi hedefliyoruz…