GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-03-2020 21:12   Güncelleme : 04-03-2020 22:36

Vali Gül ve Başkan Şahin `den Öz Aktat Bakliyat Standına Ziyaret

Gaziantep Valisi Davut Gül, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Karayılan, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve beraberindeki heyet ile Öz AKTAT Bakliyat Standını ziyaret ettiler.

Vali Gül ve Başkan Şahin `den Öz Aktat Bakliyat Standına Ziyaret

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -Özel Haber
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen, “11. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’16. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD)”, Fuarın açılış Programına katılan Gaziantep Valisi Davut Gül, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Karayılan, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve beraberindeki heyet ile Öz AKTAT Bakliyat Standını ziyaret ettiler.

Ziyarette ÖZ AKTAT Bakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akkuş, Vali Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ve beraberindeki heyete Öz Aktat Bakliyat Çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Akkuş, Vali Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ve beraberindeki heyetin standlarını ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Daha sonra Hatıra Fotoğrafı çekimi yapıldı.