GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-03-2020 23:48   Güncelleme : 01-04-2020 00:04

Başkan Koyuncu, Saygı Değer Korucu Arkadaşlarım

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu, Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Saygı Değer Korucu Arkadaşlarım diyerek açıklamalarda bulundu.

Başkan Koyuncu, Saygı Değer Korucu Arkadaşlarım

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA
Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu, Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Saygı Değer Korucu Arkadaşlarım diyerek açıklamalarda bulundu.

Başkan Koyuncu , Bizler her zaman zor ve zahmetli süreçlerde Devletimizin yanında, Milletimizin emrinde ve Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olduk. Ülke olarak çok zor süreçlerden geçiyoruz. 

Biz Güvenlik Korucuları aldığımız maaşla zar, zor Ailelerimizi geçindirmeye çalışıyoruz. Bizler her zaman olduğu gibi ülkemizin ve Devletimizin menfaatini bütün şahsi menfaatlerimizin önünde tutuyoruz. 

Bu kapsamda Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu “ Biz Bize Yeteriz “ yardım kampanyasına büyük paralar yatırma imkanımız olmasa da, birlik ve beraberliğimizin bir işareti olarak Türkiye’nin üçüncü büyük silahlı gücü olarak her birimiz bu kampanyaya birer mesaj atarak destek olalım.

 Atacağımız her bir mesaj ülkemizin birliğinde, beraberliğinde ve kardeşliğinde çimento görevi görecek, ülke düşmanlarına verilecek en anlamlı cevap olacaktır. 

Bu duygularla Şuan ülkemizin dört bir yanında ve sınır ötesinde görevleri başında olan bütün dava arkadaşlarıma selam ve Saygılarımı sunuyorum.