GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2020 20:57   Güncelleme : 04-04-2020 21:02

BAŞKAN AKTAŞ ŞEHİT AİLELERİ  VE GAZİLERİ UNUTMADI....

BAŞKAN AKTAŞ ŞEHİT AİLELERİ  VE GAZİLERİ UNUTMADI....

BAŞKAN AKTAŞ ŞEHİT AİLELERİ  VE GAZİLERİ UNUTMADI....

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş Korona (COVID-19) önlemleri kapsamında Şehit Aileleri ve Gazileri unutmadı, özel olarak hazırlanan 500 adet maske Suruç ve Şanlıurfadaki Şehit Ailelerine ulaştırılmak üzere Dernek Başkanı Mehmet Yavuz'a teslim edildi. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Aktaş Ülkemiz Şehitlerimize ve Gazilerimize cok şey borçlu,  bu manada ülke olarak ölümcül bir salgınla mücadele ediyoruz, bu süreçte Suruc ilçemize ve Şanlıurfa'daki Şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimizde bizim önemli bir yer arz ediyor. Biz zaten her fırsatta onları ziyaret ediyoruz yanlarındayız ancak şimdi yanlarında olamasakta yanlarında olduklarını hissettirmek için atölyelerimizde  ürettiğimiz maskelerimizden 500 adet maskeyi ailelerimize verilmek üzere  Şehit Aileleri Dernek başkanlıgi için hazırladık.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz " Ülkemiz açısından büyük bir sağlık savaşı verdiğimiz bu süreçte bizleri her firsaat yanlız bırakmayan Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Kenan Aktaş'ın bu ince ve anlamli düşüncesi bizleri gazilerimizin yüreğine dokunmuştur. Başta şahsım olmak üzere Sayın Aktaş'a Şehitlerimizin değerli aileleri ve Gazilerimiz adına teşekkür ediyoruz" dedi.