SAĞLIK
Giriş Tarihi : 07-04-2020 20:03

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu Seferberlik ilan etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu Seferberlik ilan etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu Seferberlik ilan etti.

Ceylanpınar Belediyesinin koronavirüse karşı halk sağlığını korumaya yönelik çalışmaları devam ediyor. Ceylanpınar'da vatandaşların sürekli kullandığı alanlar öncelikli olmak üzere birçok noktada çalışma yapan Ceylanpınar Belediyesi ilaçlama birimi ekipleri, okul, muhtarlık, şehir içi otobüsleri ve otobüs durakları, Aile Sağlığı Merkezleri, kamu kurumları gibi alanları dezenfekte etti. Kritik sürecin başlamasından bu yana Ceylanpınar Belediyesi Hizmet binaları, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Polis koruma noktası, Askerlerimizin görev yaptığı alanlarda ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ceylanpınar  Belediyesi tarafından yapılan hizmetler takdir toplamaya devam ederken, ilçe sakinleri yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’ya teşekkür etti.

Öte yandan salgınla mücadele kapsamında Ceylanpınar Belediyesi'nin ilgili tüm birimleri seferberlik ruhu ile çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, "Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında ilçemizde cadde, sokak ve yaya kaldırımlarında yıkama işlemlerini periyodik olarak ekiplerimiz aralıksız yapıyorlar. Planlanan programlar dahilinde ilçemizdeki tüm cadde ile sokakların yıkama ve temizleme işlemlerini sürdürecek. "dedi.