KADIN
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

BELSEM’DE Bilgi Yarışması

Şanlıurfa Belediyesi Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezi’nde yıl boyunca organize edilen etütlere katılan öğrencilere yönelik bilgi yarışması düzenlendi.

BELSEM’DE Bilgi Yarışması

3’erli 8 gruptan oluşan toplam 24 öğrencinin yarıştığı bilgi yarışmasında sorulan birbirinden güncel soruları yanıtlamaya çalışan öğrencilerin heyecanı görülmeye değerdi.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Fevzi Yücetepe, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kapaklı ve diğer birim çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen bilgi yarışmasında 23 sorudan 18 soruya yanıt veren 4. grup birinci olurken, 7 grup ikinci, 8.grup ise üçüncü oldu.

 

Şanlıurfa Belediyesi Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezi’nde sportif amaçlı düzenlenen etkinlikler kapsamında yer alan bilgi yarışması ile şenliklere start verdiklerini ifade eden Başkan Yardımcısı Yücetepe, yarışmada dereceye giren öğrencileri tebrik ederken, diğer yarışan öğrencileri ise cesaretlerinden dolayı kutladı.

 

Yücetepe, “Yarışmada dereceye giren öğrencileri diğer yarışanlara nazaran kutluyoruz. Süleymaniye Meslek Edindirme Merkezi’nde yıl boyunca organize edilen etütlere katılan öğrenciler birçok dersi burada tekrar etme fırsatı yakalıyor.

 

Öğrencilerimize bu imkânı tanıyan öğretmenlerimize de minnettarlık duyuyoruz. Bu tür etkinliklerde görünen bilgi yarışması olsa da amacımız burada kaynaşmayı sağlamaktır” dedi.

 

-HABER MERKEZİ-