EĞİTİM
Giriş Tarihi : 08-05-2020 00:43   Güncelleme : 08-05-2020 00:43

Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen Olarak Online Toplantı Gerçekleştirdik

Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen Olarak Online Toplantı Gerçekleştirdik

Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen Olarak Online Toplantı Gerçekleştirdik

Şanlıurfa Eğitim-Bir-Sen Şube Yönetimi ve 13 ilçe temsilcimizin de katılımı ile telekonferans yolu ile yaptığımız toplantıya, Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanımız Ali YALÇIN ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcımız Hasan YALÇINYAYLA da katılım sağladılar.

 

   Pandemi süreci, ülke ve dünya olarak içinden geçtiğimiz süreç, Türkiye'nin en büyük örgütlü yapısı olan sendikamızın sürece yaptığı maddi ve manevi katkılar, Türkiye'de ve dünyada pandemi sürecindeki eğitim faaliyetleri ve uzaktan eğitim, genel ve yerel sorunlar, sağlık ve ptt çalışanlarının durumu, gündemdeki konular, eğitim ile igili sorunlar ve çözüm önerileri gibi konular detaylı bir şekilde  istişare edildi.

    Memur-Sen Konfederasyonu olarak; ''Biz Bize Yeteriz Türkiyem'' kampanyasına 2 milyon TL nakdi,  ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 1.5 milyon TL  kumanya bedeli ödeyerek maddi sorumluluğumuzun yanında sosyal vefa gruplarında da gönüllü olarak görev almakla manevi sorumluluğun önemi vurgulandı.

 

    Olağanüstü bir süreç yaşadığımız bu dönemde  değer sendikacılığın ön planda tutulduğu teşkilatımız ve tüm üyelerimize şükran borçluyuz.

     Katılım ve katkı sunan her kese teşekkür ediyoruz.