ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 15-05-2020 21:20   Güncelleme : 15-05-2020 21:23

Şanlıurfa büyükşehir belediyesinde neler oluyor

Şanlıurfa büyükşehir belediyesinde neler oluyor

Şanlıurfa büyükşehir belediyesinde neler oluyor

Büyükşehir Belediyesi’nde görev değişiklikleri devam ediyor. Bir süredir genel müdürlük görevini yürüten Mehmet Emin Özçınar bu akşam görevinden alındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Özçınar şu ifadelere yer verdi:

"Kıymetli çalışma arkadaşlarım, bir yılı aşkın ŞUSKİ Genel Müdürlüğünde sizlerle birlikte güzel işlere imza attık .Kurumumuzun gelirini her ay yaklaşık 10 milyon ₺ arttırdık .Alınan tasarruf tedbirleriyle ( araç ,yakıt , bakım , onarım vs. ) Aylık 2 milyon ₺ ek tasarruf sağladık . İş yerinde çalışma barışını getirerek mühendisinden işçisine, hep birlikte dinamik bir çalışma ortamı oluşturduk . En büyük gider kalemi olan Enerji ile ilgili sanayi tarifesine geçerek aylık 2.5 milyon tasarruf sağladık,GES projelerinin bir kısmını hayata geçirdik , bir kısmını da projelendirdik . 13 ilçemize eşit hizmet götürmek için çaba sarfettik. Personel arasında adalet ve hakkaniyet ölçüsünde görev dağılımı yapmaya , Emaneti ehline vermeye çalıştık .Bu süreçte bir çok değerli , İş ahlakına sahip çalışma arkadaşları tanıma fırsatım oldu. Sizlerle birlikte çalışmak benim için büyük bir keyifti. Makamlar gelip geçicidir , aslolan baki kalan bu kubbede hoş bir Sada bırakabilmektir . Bir yıla aşkın çalışma sürecimde ,milletin malını ( Beytül malı) inancımızın bize buyurduğu gibi ‘emrolunduğunuz gibi dosdoğru olun’ emri çerçevesinde kişiye ,zümreye, gruba vs. milletin malını kimseye peşkeş çekmedik Allah’a Hamdolsun . Bize bu görevi yapma fırsatını tanıyan başta Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e , yakın çalışma arkadaşlarıma ve tüm emekçi kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu günden sonra da Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'ün yanında olacağız, Belediyemizin projelerini takip edip, elimizden geldiğince genç arkadaşlara rehberlik yapmaya çalışacağım. Rabbim ne güzel vekildir , hakkımızda en hayırlısını İhsan eylesin."

 

Bugün görevden alınan ŞUSKİ Müdürü Emin Özçınar’ın yerine atanan isim belli oldu.

Akşam saatlerinde bir süredir genel müdürlük görevini yürüten Mehmet Emin Özçınar bu akşam görevinden alındı. Emin Özçınar’ın yerine atanan isim de belli oldu.

 

Daha önce genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Said Güllüoğlu'nun ŞUSKİ Müdürü olarak atandığı öğrenildi.