SAĞLIK
Giriş Tarihi : 14-07-2020 14:40   Güncelleme : 14-07-2020 14:40

Destek artarak devam ediyor

19 Temmuz’da yapılacak olan Şanlıurfa Tabipler Odası başkanlık seçimi öncesinde adaylığını açıklayan Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ziya Bağış ve yönetim kuruluna destek artarak devam ediyor.

Destek artarak devam ediyor

19 Temmuz’da yapılacak olan Şanlıurfa Tabipler Odası başkanlık seçimi öncesinde ilçelerde bulunan sağlık merkezlerini ziyaret eden Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ziya Bağış ve yönetim kurulu, doktorların nasıl bir oda istedikleri ve oda yönetimlerinin nasıl olması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Yeni oluşuma desteklerini açıklayan doktorlar, oda görevinin önceliğinin tabiplerin sorunları olması gerektiğini belirterek, Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ziya Bağış ve yönetim kurulu ekibine destek olduklarını belirtiyorlar.

Yeni yönetim kuruluyla çağdaş bir yönetim sergileyeceklerini ifade eden Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ziya Bağış, doktorların tabipler odası seçimlerinden sonra hak ettikleri hizmeti alacaklarını belirterek; “Şanlıurfa tabipler odası seçimin ardından olması gereken düzene kavuşacak. Biz yeni yönetime aday doktorlar olarak Şanlıurfalı tabiplerimizi ziyaret edip fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Bizlere tabipler odasından beklentilerini söyleyen doktorlarımıza bizlerde hak ettiği hizmeti vereceğimizin sözünü verdik. Seçimin ardından söylediklerimizi ivedilikle icraat haline getireceğiz. Arkadaşlarımız da bizlere destek olacaklarına dair sözlerini yineliyorlar. Bizlerde onlara layık olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.  

Haber: Bülent KARACA