SPOR
Giriş Tarihi : 21-07-2020 12:09   Güncelleme : 21-07-2020 15:56

Şahin; ‘Şanlıurfaspor’u kurtarmaya geldim’

Eski Gaziantepspor Başkanı Şanlıurfalı Hasan Şahin, Şanlıurfaspor başkanlığına aday olduğunu ve Şanlıurfaspor’un kurtuluş reçetesinin kendisinde olduğunu söyledi.

Şahin; ‘Şanlıurfaspor’u kurtarmaya geldim’

Özel bir otelde Şanlıurfa basın camiasıyla bir araya gelen Hasan Şahin, Şanlıurfaspor’un belirtildiği gibi bir borcunun olmadığını, kısa sürede ayağa kalkarak hak ettiği yere gelebilmesi için aday olduğunu söyledi.

Taraftarlar ve basın camiasının bu işte kendisini yalnız bırakmayacağını söyleyen Şahin; “Şanlıurfaspor öyle sıradan bir takım değil. İçerisinde bulunduğu bu durumu asla hak etmiyor. Ben Gaziantepspor kulüp başkanlığını yaptım. Fakat özbeöz Şanlıurfa’nın evladıyım.

Suruçlu bir ailenin çocuğuyum fakat kendim şehir merkezinde Eyyübiye de doğup büyüdüm. Kısmet oldu Gaziantep’te iş yaptım ve yerleşik bir düzen kurdum. Fakat içimdeki Şanlıurfa sevdası asla sönmedi.

Ben sporu seven birisiyim. Özellikle Şanlıurfaspor benim için farklı bir yerde. Gönlümün her zaman bir köşesini Şanlıurfaspor doldurmakta. Bu nedenle ben bu gün terk edilmiş bir durumda olan Şanlıurfaspor’un başkanlığına adayım. Arkamda inanıyorum ki kocaman bir basın camiası ve taraftar grubu bulunmakta. İnanırsanız yaparsınız. Ben inanarak yola çıktım. Kimseden bir destek talebim olmaksızın Şanlıurfspor yönetimine adaylığımı açıklıyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Bülent KARACA İbrahim UYGUR