GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-08-2020 16:15   Güncelleme : 03-08-2020 16:22

Başkan yıldız'a kumpas mı kuruluyor

Gazeteci Ali Şen, AK Parti’nin başarılı İl Başkanlarından olan Şanlıurfa il Başkanı Bahattin Yıldız’a karşı kumpas kurulduğunu ifade ederek, “Kime haksızlık yapılmışsa çıksın ortaya avukatlık parasını ben vereceğim” dedi.

Başkan yıldız'a kumpas mı kuruluyor

Şanlıurfa’da ortaya çıkan bir ses kaydında söylenenler Şanlıurfa kamuoyunda sıkça yayınlanmaya ve paylaşılmaya başlandı. Söz konusu ses kaydında Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ile ilgili çirkin iddialarda bulunuldu.

Ses kaydının yayılmasından sonra Gazeteci Ali Şen, Bahattin Yıldız’a komplo kurulduğunu, başarılı başkanın başarısını çekemediklerini ifade ederek; “Son zamanlarda laboratuvar ortamında hazırlanan ses kayıtlarıyla kimin konuştuğu, kimin suçladığı belli olmayan kumpas kayıtlarla insanlar yıpratılmaya çalışılıyor.  Bu kumpasta bir itibar suikastı oluyor,  göreve geldiği bugünden beri Şanlıurfa'nın dengelerini de gözeterek görevini yapmaya çalışan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, en son bu kayıtlardan dolayı mustarip olmuş durumdadır.

Hiç kimse hatasız değildir, eğer ki Bahattin Yıldız 1 kişiye zarar vermişse haksızlık yapmışsa ortaya çıksın.” dedi.

Gazeteci Şen, laboratuvar ortamlarında hazırlanan ses kayıtları ile Başkan Bahattin Yıldız’ı yıpratmaya çalışanlar olduğunu ifade etti.

Her zaman Şanlıurfa’da huzuru ve barışı sağlamaya çalışan Başkan Yıldız, en son merkez ve ilçelerde belediye seçimlerinde büyük başarı sağlayarak ipi göğüslemiş, AK Parti’nin Şanlıurfa’da 1. Parti olarak çıkmasına vesile olmuştur.

Bu tür itibar suikastı yapanların amaçlarının farklı olduğunu ifade eden Gazeteci Ali Şen yaklaşan AK Parti kongresi öncesinde bu tür olayların olacağını belirterek aklıselim olan insanların bu tür işlere tevessül etmeyeceğini ve yine aklıselim olan insanların bu tür şeylere inanmayacaklarını ifade etti.