ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 31-08-2020 09:09   Güncelleme : 31-08-2020 09:14

HDP Urfa ileşbaskanı Mikail Göcek'ten, AKP il başkanı Bahattin Yıldız'ın Atmış olduğu Twitter'a JET Cevap geldi.

ISPAT ETMEYEN NAMUSUZ VE ALÇAKTIR DEDİ.

HDP Urfa ileşbaskanı Mikail Göcek'ten, AKP il başkanı Bahattin Yıldız'ın Atmış olduğu Twitter'a JET Cevap geldi.

 öncelikle ağzındaki kemiği çıkarmanı rica ederim. Ne dediğin anlaşılmıyor. Rant, talan, yolsuzluklarla bu ülke tarihinde sizinle boy ölçüşecek ne meşhur bir dolandırıcı, ne de hükümet var.  Siz yiyici tayfanın, jakuzici tayfanın haddine değil Halkların Demokratik Partisini adını ağza almak.  Teröristbaşı FETÖ ye feryat figan ülkemize gelmesi için yalvardığınız günleri unuttunuz mu? Ne istediler de vermediniz o halk düşmanlarına? Halkımızın zar zor geçindiği dönemlerde bile ülkenin tüm milli servetini peşkeş çekmediniz mi FETÖ'ye?
Milletin oylarıyla seçilen onlarca belediye başkanlarına kayyum atayan darbeci kafa sizin bu kafanız değil mi? BOP eşbaşkanı olarak Ortadoğu'da böl-parçala-yönet'in bölge koordinatörü sizin o genel başkanınız değil mi? Emperyal uşaklık yapan, BOP eşbaşkanının partisi midir yoksa tüm alçak, kalleş saldırılara rağmen halkın sahip çıktığı Halkların Demokratik Partisi midir? "Van Minute" deyip İsrail'in en büyük ticaret ortaklarından olan kimdir?  Halkı yoksulluktan kendini yakıp vefat ederken saraylarda oturan kimdir? Senin zihniyetin ve senin partin AKP'dir.

Bahsettiğin  Halfeti Belediyesi'nin paralarının  PKK'ye gittiğini kanıtlayamayan, ispat edemeyen alçak ve şerefsizdir. Halka yalan söylemek ahlaksızlıktır, onursuzluktur.