GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-10-2020 15:48   Güncelleme : 08-10-2020 15:48

Hafta sonları dolu dolu yaşanıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yeni normalleşmeye uygun düzenlediği açık hava etkinlikleriyle vatandaşların hafta sonunu dolu dolu geçirmelerini sağlıyor.

Hafta sonları dolu dolu yaşanıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün öncülüğünde hareket eden vizyonlu ve genç ekip, her hafta sonları düzenledikleri etkinlikler ile Şanlıurfalıları edebiyat, şiir, sinema ve sportif faaliyetlerde buluşturuyor. Etkinliklere vatandaşlar ise yoğun ilgi gösteriyor.

Etkinliklerin adresi Şanlıurfa Müzesi

9 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'de Şanlıurfa Müzesi önünde 'Açık Hava Otomobil Konseri' ile Kolpa Grubu yeni normal standartlarına uygun şekilde Şanlıurfalılarla buluşuyor. 10 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00'da 'Şanlıurfa Edebiyat Günleri' etkinliği kapsamında aynı mekanda Dursun Ali Erzincanlı 'Gönül Sohbetleri Gecesi' düzenlenecek. 11 Ekim Pazar akşamı saat 20.00'da ise 'Arabada Açık Hava Sinema Etkinliğin de 'Selvi Boylum Al Yazmalım' nostalji sinema filmi Şanlıurfalılara izlettirilecek.

Yeni normalleşmeye uygun düzenlenecek olan etkinliğe katılmak isteyenlerin belediyenin internet adresinden rezervasyon yaptırmaları gerektiği belirtildi.