GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-10-2020 11:54   Güncelleme : 16-10-2020 11:54

AGD’den Başkan Beyazgül’e ziyaret

Şanlıurfa Anadolu Gençlik Derneği Şube başkanlığına yeni atanan Maşuk Özyaramış, Şube Yönetimiyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ü makamında ziyaret etti.

AGD’den Başkan Beyazgül’e ziyaret

AGD Şube Başkanı Özyaramış,  Necmettin Erbakan'ın Davam kitabı ve Neml Süresi 40. Ayetin işlendiği bir tabloyu Büyükşehir Belediye Başkanına hediye etti.

Özyaramış, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada; "Büyükşehir Belediyesi Başkanı Beyazgül'e AGD olarak yürüttüğümüz çalışmaları arz ettik. Bizler de Anadolu Gençlik Derneği olarak 'Önce Ahlak ve Maneviyat' düsturu ile bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada milli ve manevi hassasiyetlere sahip gençleri yetiştirmeye devam edeceğiz'' dedi.

Başkan Beyazgül ise 'Anadolu Gençlik Derneği&Milli Gençlik Vakfı çalışmaları sayesinde terör örgütlerinin Ş.urfa'da etkinliğinin olmadığını, ayrıca Erbakan Hocamızın gösterdiği yolda Anadolu Gençlik Derneği'nin çalışmalarına devam etmesinden memnuniyetlerini dile getirdiler. Kendilerine Erbakan Hocamızın 'Davam' kitabını ve Neml Suresi 40. Ayetin bulunduğu tabloyu hediye edilmesi üzerine, bu vesile ile Davam kitabını üçüncü kere okuyacaklarını ifade ettiler. Ziyaret sırasında hazır bulunan Harran BelediyeBaşkanı Mahmut Özyavuz ise AGD çalışmaları hakkında brifing aldı.

Ziyaretin ardından çekilen aile fotoğrafında AGD Şube Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz yer aldılar.

Şanlıurfa Anadolu Gençlik Derneği Şube başkanlığına yeni atanan Maşuk Özyaramış ziyret sonrası Bizleri ağırlama nezaketini gösterdikleri için Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi beyan ederiz dedi.