EĞİTİM
Giriş Tarihi : 28-10-2020 08:53   Güncelleme : 28-10-2020 08:53

Lütfi Şahin; ‘Sanatçı ruhlu gençler yetiştirmeliyiz’

Eğitimci Yazar Youtuber Araştırmacı Lütfi Şahin, sanatçı ruhuyla yetişen insanların hiçbir şekilde olumsuz ve zararlı davranışlarda bulunmayacağını söyledi.

Lütfi Şahin; ‘Sanatçı ruhlu gençler yetiştirmeliyiz’

“Dünya’da büyük bir ahlaki çöküş var ve bu çöküşten ülkelerin neredeyse tamamı olumsuz yönde etkilenmekte. Bizlere naif ruhlu bireyler lazım, bu bireyler insanlığa güzelliği ve inceliği aşılayacaktır.” diyen Eğitimci Yazar Youtuber Araştırmacı Lütfi Şahin, sanatçı ruhu ile yetişen insanların faydalı bireyler olacağını kaydetti.

Konu hakkında konuşan Eğitimci Yazar Youtuber Araştırmacı Lütfi Şahin, “sanat ile uğraşan bireyler hiçbir insana hatta hayvana ve hatta cansız varlığa bile zarar veremez.”

Şahin geçen yıllarda patisi kesilen köpek ve kedi haberleri ile sıkça karşılaşıldığına ve bu durumun önüne geçmek için duygusal bireyler yetiştirmemiz gerektiğini belirtti.

Şahin “kendisinin de resim sanatı ile uğraştığını ve suluboya, yağlıboya doğa resimleri yaptığını belirtti.” Daha önceleri resim yapma konusunda pek yetenekli olmadığını ancak çok büyük uğraşılar sonucu zaman içerisinde güzel doğa tabloları ortaya koymayı başardığını”  söyledi.