GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-11-2020 13:29   Güncelleme : 11-11-2020 12:46

Boyunağa’dan 10 Kasım mesajı

İyi Parti İzmir İl Yöneticisi Siyasetçi Seçkin Boyunağa, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 82. Ölüm yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Boyunağa’dan 10 Kasım mesajı

İyi Parti İzmir İl Yöneticisi Siyasetçi Seçkin Boyunağa 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 82. Ölüm yıldönümü münasebetiyle yayınladığı mesajında, İktidarını korumak uğruna sevr antlaşmasına imza atıp ülkeyi fiilen işgal ettiren İstanbul hükümetinin milletimize çok acı bedeller ödettiğini söyledi.

İyi Parti İzmir İl Yöneticisi Siyasetçi Seçkin Boyunağa, açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Buna göz yummayan bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az vatanseverle Bandırma ile Samsun'a çıkan ve akabinde memleketi kurtarmak için aralıksız 4 yıl kadar sıcak yatak görmeyen bir kahramanın bugün ölüm yıl dönümüdür

Türk'ün ulu başbuğu Yüce Atatürk'ün ruhu şad olsun. Benim için 10 Kasım'lar farklı anlamlar ifade ediyor. 18 Yıldır Atatürk'e her türlü iftirayı atan her fırsatta düşmanlık besleyen Türk Milletinin genlerindeki Atatürk sevgisini asimile eden güçler ve tavrındakiler hakkettiklerini bulmadıkça rahat uyumayacağız. 10 Kasım yas değil mücadele, eylem, hareket ve disiplin günüdür” şeklinde konuştu.