GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-11-2020 10:24   Güncelleme : 16-11-2020 09:49

Boyunağa; “İYİ'ler hareketine omuz verin”

İyi Parti İzmir İl Yöneticisi Siyasetçi Seçkin Boyunağa, İyi partinin teşkilatlanma sürecinin istikrarlı bir şekilde sürdüğünü söyledi. Boyunağa İyi tüm vatandaşları İyi Parti çatısı altında toplanmaya davet etti.

Boyunağa; “İYİ'ler hareketine omuz verin”

İyi Parti İzmir’de teşkilatlanma sürecine hız verdi. İyi Parti İzmir İl Yöneticisi Siyasetçi Seçkin Boyunağa, teşkilatlanma sürecinin istikrarlı bir şekilde devam ettiğini ve teşkilatlanmanın kararlılıkla süreceğini söyledi.

İyi Parti İzmir İl Yöneticisi Siyasetçi Seçkin Boyunağa, teşkilatlanmanın iktidar yürüyüşü olduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu; “İktidar yürüyüşümüze katılarak bizimle beraber geleceğin güçlü Türkiye’sinin inşaasına şahit olmanızı, omuz vermenizi istiyorum. Bugün Türk Milletinin emperyalizmin ve yerli işbirlikçilerinin ülkeyi tüm kurumları ile teslim alma emellerine dur demek için başlatılan ve bu uğurda tüm engellemelere rağmen kararlılıkla ortaya konulan İYİ'ler hareketi devingen şekilde Teşkilatlanmaya devam ediyor.

Bundan 3 yıl önce demokrasi uğruna yuvalarından, uzun süreli aidiyetlerinden koparılan, apoletleri sökülen tek derdi Türkiye olan vatanseverlerin yeni bir heyecan, yeni bir şevk ve istekle meydana getirdiği İYİ Partimiz sarsılmaz çelik irade ile yıkılmayacaktır. İYİ Parti kurulduğu günden beri ülke insanının mutluluğu, refahı, aydınlanması noktasında politika yapmış, siyasi politikasını bu yönde belirlemiştir. Bir nevi halkın ve hakkın temsilcisi olmuştur.”

‘Sessiz çoğunluğun sesiyiz’

Sessiz çoğunluğun sesi olacaklarını ve ayrım gözetmeden bu vatanın tüm evlatlarını kucaklayacaklarının altını çizen Boyunağa; “İYİ'ler hareketi belli başlı finans kuruluşlarından, yardım kuruluşlarından finansman desteği almamış, cemaat ve tarikatlardan insan kaynağı edinmemiştir. Ayrıca İYİ'ler hareketi olan İYİ Parti yıllar yılı sindirilmiş, bir kenarda unutulmuş sessiz çoğunluğun sesi olarak ortaya çıkmış, halk tarafından oluşturulmuş halkı tüm farklılıklarıyla vatanseverlik potasında bir araya getirmiş bir siyasi partidir.

Bugün İYİ Parti her geçen gün nobranlaşan ve tek adam rejimiyle ülkeyi kendine göre dizayn etmeye çalışan mevcut iktidarın da ülke üzerindeki heveslerini kursağında bırakmış gidişatı değiştirmiş bir partidir. 31 Mart seçimlerinde Millet ittifakının bir üyesi olarak seçime giren İYİ Parti alışkanlıkları değiştirmiş 25'er yıl sonra İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyelerinin millet ittifakı bloğuna geçmesini sağlayarak büyük başarının ortağı ve 3 yıllık genç bir parti olmasına rağmen söz sahibi olmuştur.”

‘Oy oranımız artıyor’

İyi partinin ülke genelinde oy oranının artarak devam ettiğini belirten İyi Parti İzmir İl Yöneticisi Siyasetçi Seçkin Boyunağa; “Kurulduğu günden beri mevcut iktidar ve onun açıktan destekçisi gizli ortağı tarafından sürekli olarak devamlılığı olmayacağına dair spekülatif demeçler veren partimizi hedef alıp, üyelerimizi kendi partilerine davet edenler bir şeyi gözden kaçırmaktadırlar. Bugün İYİ Parti kendi partilerinden istifa eden vatandaşlarımızın ilk tercihidir. Her geçen gün artan bir teveccühle sürekli üye sayısını ve oy oranlarını artıran İYİ Parti yakaladığı ivmeyi her geçen gün artırarak kökleşecek ve muhakkak ülkeyi yönetecektir.” şeklinde konuştu.