GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2020 15:41   Güncelleme : 30-12-2020 15:41

Aktaş kolları sıvadı Suruç otogarı yenileniyor

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan V. otogar esnafının ve vatandaşların çağrısına duyarsız kalmadı ve ilçe otogarında baştan aşağı yenilemenin yapılması için talimatını verdi. İlçeyi her geçen gün yeni görünüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürün Suruç Belediyesi İlce otogarında yenileme çalışması başlatıyor.

Aktaş kolları sıvadı Suruç otogarı yenileniyor

Ergün yüzlerce aracın girip çıktığı binlerce insanın giriş çıkış yaptığı otogarda yenileme çalışması ilk olarak kullanılmaz durumdaki WC'lerden başlanacak, yenileme çalışmaları daha sonra otogarın geneline yayılacak, boyama çalışması yapılacak, oturma alanları oluşturulacak yolcular için oturma bankları yerleştirilecek. Aktaş talimatıyla ekiplerin ön inceleme ve çalışma yaptığı otogarda duvarlar boyanacak peronlar yapılacak.

İlçede her geçen gün yeni projeyi hayata geçirdiklerine dikkat çeken Aktaş " At'ın Nar'ın başkenti olan tarihi İpekyolu’na bağlantı yolu olan ilçemizde otogarımız maalesef fiziki görüntüsü ve bakımsızlığı dolayısıyla ilçeye sağlıklı bir şekilde hizmet veremiyordu. Otogarımızı baştan aşağı yenileyeceğiz ve trafik noktasında da rahat bir nefes alacak hayırlı uğurlu olsun " dedi. Öte yandan otogar esnafı ve vatandaşlar bu önemli proje için Başkan V.Aktaş'a teşekkür ettiler.