KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 20-01-2021 09:17   Güncelleme : 21-01-2021 13:29

Cesur Turgay “Yumruk” dizisinde başrol oynayacak

Kickbox Dünya Şampiyonu Cesur Turgay, çekimleri bu hafta başlayacak olan “Yumruk” dizisinin başrolüne hayat verecek. Turgay, yeni proje hakkında açıklamalarda bulundu

Cesur Turgay “Yumruk” dizisinde başrol oynayacak

Torbalı’nın önde gelen iş adamlarından  olan ve aynı zamanda Kickbox Dünya Şampiyonu unvanı bulunan Cesur Turgay, Yapımcı İsmail Kocaboğa ve Özer Film yapım işbirliğinde çekilecek olan “Yumruk” dizisinden gelen başrol teklifini kabul etti. Çekimleri İzmir’de yapılacak olan dizide Cesur Turgay “Cenan” karakterini canlandıracak. Cesur Turgay, diziyle ilgili olarak yaptığı açıklamada " Ben Mardin’den İzmir'e göç etmiştim ve Mardin hasretiyle hep gurbette zamanımızı harcadık.

Kickbox Dünya Şampiyonuyum ve birçok dizi, film teklifini ret ettim. Fakat teklif Mardin'den  gelince yok demeye dilim dönmediği için “Yumruk” dizisi başkarakteri “Cenan” rolünü kabul ettim. Allah nasip ederse bugün motor diyeceğiz. Tüm ekibe şimdiden teşekkürler" dedi.  Başrol Cesur Turgay'ın dizideki sevgilisi "Seda" rolünde ise çok tanınmış bir oyuncunun oynayacağı öğrenildi. Ayrıca dizide, İlyas Salman, Cavit Özer, Şevki Özcan ve Erkan Bilgütay gibi önemli isimler de yer alacak.

HABER SEVTAP BAYBURT