ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 23-01-2021 13:34   Güncelleme : 23-01-2021 13:34

Asayiş Berkemal

56 Saatlik kısıtlama ile birlikte Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri şehrin ana arterlerinde devriye çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Asayiş Berkemal

Kısıtlamalarla birlikte Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri devriye çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özellikle yoğunluk yaşanan alanlarda araçlar ve yayalar üzerinde yapışan çalışmalarda vatandaşların görev ve izin belgeleri kontrol edilirken, izinsiz ve belgesiz bir şekilde kısıtlamayı ihlal eden vatandaşlara ise idari cezalar uygulanıyor.

Şanlıurfa genelinde Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekiplerinin başarılı çalışmalarıyla 56 saatlik pandemi kısıtlamasının ardından başarılı sonuçların alınması dikkatlerden kaçmazken, birçok vatandaş yapılan uygulamalardan memnun olduklarını belirttiler.

Vatandaşların sağlıkları ve can güvenlikleri için çalışmaların aralıksız süreceği kaydedilirken, asayiş ekiplerinin dikkatli ve özenli çalışmaları ile Şanlıurfa genelinde huzur ortamının oluşmasına ise duyarlı vatandaşlar ‘Asayiş Berkemal’ diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Haber: Bülent KARACA