ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 30-01-2021 14:26   Güncelleme : 30-01-2021 14:26

Balıklarda kısıtlamadan nasibini aldı

Hafta sonu uygulanan 56 saatlik kısıtlama sürecinde Balıklıgöl de bulunan balıklarda nasibini aldı. Vatandaşlar olmayınca balıklara yem atan olmadı.

Balıklarda kısıtlamadan nasibini aldı

Kısıtlama süreci devam ediyor. Kısıtlamaların olmadığı zamanlarda hafta sonunun yoğun olduğu Balıklıgöl ’de kısıtlamalarla birlikte vatandaşlar bulunmayınca gölün sessiz sakinleri olan balıklarda kısıtlamalardan nasibini aldı.

Hafta sonları oluşan yoğunluklara alışkın olan balıkların hafta sonları karşılaştıkları sessizlik karşısında adeta şok olan balıkların gölde ulunmamaları ise ilginç görüntüler oluşturdu. Hafta sonu balıkların gölde olmayışı ise esprili yorumlara neden olurken fotoğrafı gören vatandaşlar balıkların kısıtlamalara uyduğu esprileri yaptılar.

Eyyübiye Belediyesi kısıtlamaları fırsata çevirdi

Öte yandan Balıklıgöl kent platformunda vatandaşların oluşturduğu kalabalıkların olmayışını fırsat bilen Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri birimine bağlı ekipler, kent platformu genelinde temizlik çalışması başlattı.

Halilürrahman’da genel bir temizlik çalışması başlatan ekipler, aynı zamanda hijyen ve arındırma çalışmaları yaparak bölgenin daha temiz ve bakımlı olmasını sağladılar. Hafta sonunun ardından bölgeyi ziyaret eden vatandaşlar daha temiz ve daha hijyenik ortamlarla karşılaşmaları sağlandı.

Haber: İbrahim UYGUR