ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 01-02-2021 11:22   Güncelleme : 01-02-2021 11:22

Gençliğine doyamadı

Karaköprü ilçesinde trafik terörüne kurban giden 18 yaşındaki Elif’in arkadaşlarından duygu dolu sözler. ‘Gençliğine doyamadı’

Gençliğine doyamadı

Karaköprü’de yaşanan olayda, üniversite sınavlarına hazırlanan 18 yaşındaki Elif Bereket ile kardeşi Yaşar Bereket, dershaneden çıkıp evlerine gitmek için yolun karşısına geçmek isterken süratli bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybeden genç kızın arkadaşları adeta duygu selinde boğuldular.

Şanlıurfa Bediuzaman mezarlığında toprağa verilen Elif’in arkadaşları mesajlarında arkadaşlarının ani kaybı karşısında duygularını sıralarken adeta göz yaşlarına boğuldular. Üniversite hayali kuran Elif’in mezarını ziyaret eden arkadaşları, kabristana çiçekler bırakarak, dualar okudu.

 Bazı arkadaşları ise, Elif’in çok sevdiği cips ve çikolatalı keklerin de aralarında olduğu yiyecekleri mezar başına koydukları görüldü. Bu arada Elif’in ölümüne neden olduktan sonra olay yerinden kaçan sürücü Ali Badıllı ise, polis tarafından gözaltına alınmış ve ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.