GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2021 11:52   Güncelleme : 17-02-2021 11:52

Hilvan'da Devlet-Millet El Ele Yönetim Örneği

Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesi'nde devlet vatandaş yakınlaşması adına güzel görüntüler yaşanıyor. İlçe kaymakamı her ay vatandaşlarla biraraya gelerek sorunları ilk ağızdan dinleyip çözümler üretiyor.

Hilvan'da Devlet-Millet El Ele Yönetim Örneği

 

Hilvan Kaymakamı Coşkun aylık vatandaş buluşmalarını sürdürüyor. Her ay önceden duyurulan tarihlerde vatandaşları makam odasında kabul eden Kaymakam Coşkun sorunları ilk ağızdan dinliyor. Vatandaşın taleplerini not alan mülki amir ilgili birimlere anında talimatlar vererek bürokrasiyi en aza indiriyor. Vatandaş ise hızlı hizmet almaktan memnun. Vatandaşın yol, su, elektrik ve sağlık adına bildirdiği problemlere en kısa sürede çözümler getirilmeye devam ediyor.

Son toplantı sonrası kaymakamlıktan yapılan duyuru şöyle, "Kaymakamımız Sayın Coşkun DOĞAN "Halk Günü" Kapsamında Bugün 10.00-12.00 Saatleri Arasında Vatandaşlarımızı Kabul Etti.Kaymakamımız Sayın Coşkun DOĞAN; "Halk Günü" kapsamında Vatandaşlarımızı kabul ederek sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Görüşmeler, Koronavirüs Kuralları çerçevesinde yapılarak Vatandaşlarımıza bu yönde uyarılar yapılmaktadır."