GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2021 12:25   Güncelleme : 17-02-2021 12:25

Kaymakam'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçe Kaymakamı Metin Esen şehir ailesine ziyarette bulundu

Kaymakam'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Haliliye İlçe Kaymakamı Metin ESEN, düzenli olarak gerçekleştirdiği Gazi ve Şehit Aileleri ziyaretleri kapsamında 1992 yılında Suruç'da Şehit olan İbrahim TUNÇAY’ın ailesini, evinde ziyaret etti.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaşanan koronavirüs salgını gölgesinde, sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına azami şekilde dikkat edilerek, asgari sayıda kişinin katılımıyla ve kısa sürede gerçekleştirilen ziyarette Şehit Ailesinin talepleri dinlendi.

Kaymakam ESEN “Milletimiz için canlarından vazgeçen, Aziz Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimiz her zaman olduğu gibi birinci önceliğimiz olmaya devam edecektir. Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz ile bir araya gelme faaliyetlerimizi yaşanan salgın nedeniyle teknolojik imkanlarla devam etmenin yanı sıra, tüm tedbirlere uyarak, çok kısa süreliğine, evlerinde de ziyaret etmekteyiz. Bu ziyaretler ile sürekli olarak yanlarında olmaya çalışacağız. Devletimiz ve milletimizle her zaman Şehit Ailelerinin ve Gazilerimizin yanında durmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm Şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum, Gazimize ve Şehitlerimizin değerli ailelerine şükran ve minnetlerimi sunuyorum” dedi.

Kaymakam Esen'in şehit ailesi ziyaretleri devam edecek.