ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 21-02-2021 14:52   Güncelleme : 21-02-2021 15:06

Urfa Emniyeti Esrarengiz Cinayeti Jet Hızıyla Çözdü

Şanlıurfa'da gece saatlerinde esrarengiz şekilde silahla vurulan Emre D'nin fail zanlıları Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından saatler içerisinde yakalanarak mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Urfa Emniyeti Esrarengiz Cinayeti Jet Hızıyla Çözdü

Olay gece 02.30 sırlarında Haliliye İlçesi Yavuz Selim Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, evine gitmekte olan Emre.D isimli 30 yaşlarındaki genç silahlı saldırıya uğradı. Silah seslerinin duyulmasıyla vatandaşlar polise haber verdi.

Silahı ateşleyen kişi veya kişiler olay yerinden uzaklaştı. Çok geçmeden polis ekipleri olay yeri ve çevrede inceleme başlattı. İş yeri kameralarını inceleyen ekipler kaçan şüpheli veya şüphelileri bulmaya çalıştı. Aradan 5 saat gibi kısa süre içerisinde çalışmalarını tamamlayan Şanlırufa Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Olay Yeri İnceleme Ekipleri 5 şüpheliyi ve beraberinde kaçtıkları otomobili ele geçirdi.

Şüheliler sağlık kontrolü ve ifade işlemleri sonrası mahkemeye sevkedildi. Araçta yapılan incelemede pompalı tüfek ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Tahkikat devam ediyor.

 

URFA'DA ESRARENGİZ CİNAYET HABERİ İÇİN TIKLA