KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 05-03-2021 14:52   Güncelleme : 05-03-2021 14:52

İbo Show'a Rakip Dayanmıyor!

Kanal D’de geçen hafta ilk yayın gününe başlayan Şarkılar Bizi Söyler programı seyirciden ilgi görmüş ve yeni bölümleri merakla beklenmeye başlamıştı.“Şarkılar Bizi Söyler final mi yaptı?” sorgularına yanıt aramaya başladı.

İbo Show'a Rakip Dayanmıyor!

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunuculuğunda olan Şarkılar Bizi Söyler programının yayınlanan son bölümü beklenen reytingleri sağlamasa da sosyal medyada yüksek bir etkileşim almıştı. Programın yeni bölümünün yayınlanmaması ise akıllarda soru işaretine neden oldu. Binlerce kişi arama motorlarında, “Şarkılar Bizi Söyler neden yayınlanmadı?”, “Şarkılar Bizi Söyler final mi yaptı?” sorgularına yanıt aramaya başladı.

download.jpg

Henüz yeni bir program olan ve Kanal D’de yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümü dün akşam yayınlanmadı. Eğlence programı yerine ekranlara Star Wars geldi. Bu durumun ardından binlerce kişi programın yayınlanmamasıyla ilişkili olarak açıklama yapılmasını istedi. Konu hakkında ilk açıklama Sibel Can’dan geldi.

Şarkılar Bizi Söyler programı rakip bile olamadı

Şarkılar Bizi Söyler programı rakip bile olamadı

“Tarifsiz bir acı…”

Şarkılar Bizi Söyler programının sunucu koltuğunda oturan ses sanatçısı Sibel Can programın yeni bölümünün yayınlanmamasına ilişik olarak, “Öyle tarifsiz bir acı ki… Bitlis Tatvan’da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Ekranlara gelecek olan Şarkılar Bizi Söyler ileri bir tarihte yayınlanmaya devam edecektir!” sözlerini dile getirdi.

İbo Show'a rakip geldi bile: Şarkılar Bizi Söyler programı yayında

İbo Show'a rakip geldi bile: Şarkılar Bizi Söyler programı yayında

Sibel Can’ın Şarkılar Bizi Söyler programının yayınlanmaması hakkında yaptığı açıklama tüm dikkatleri üzerine çekti. Milyonlarca kişi oldukça ince bir düşüne olan bu davranışı takdir etti. Programın final yapmaması seyirciye rahat bir nefes aldırdı. abcgazetesi.com