GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-03-2021 17:09   Güncelleme : 08-03-2021 17:26

Şanlıurfa Piazza AVM ile İlgili Şok İddia

Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi'nde imza günü düzenlemek isteyen Urfalı yazara bir buçuk yıl sonrasına dahi randevu verilmediği iddia edildi.

Şanlıurfa Piazza AVM ile İlgili Şok İddia

Yazar Mehmet Emin Kuş, sosyal medya hesabından Piazza AVM’ye yönelik eleştiride bulunarak sitem etti.

 

63olay internet sitesinde yer alan habere göre; "Şanlıurfa kamuoyunda daha önceden de buna benzer birçok tepki ve sitemler vardı. Piazza AVM kentte yaşayan vatandaşların alış verişleriyle kazanç elde edip neden vatandaşa yönelik bir takım faaliyetlerde bulunmuyor? Sosyal medya hesabından yaşadığı sorunu paylaşıp tepki gösteren Yazar Mehmet Emin Kuş,  muhatap bulamadığını takipçilerine aktarmış.

 

Yazar Kuş, “ Yerli, milli, halktan ve halkın içinden olmak ayrı bir şeydir.

Geçen yıl imza günü yapmak için PİAZZA AVM'YE gittim, görevlilere 'imza günü yapmak istediğimi söyledim.' görevli arkadaşlar o ona, bu buna söylediler. Neyse sonuçta ilgili müdüre telefon ile ulaşıp bilgi verdiler. Müdür efendi mi, müdüre hanım efendi mi hatırlamıyorum ama telefonda görevliye; "müsait olmadığını sonra dönüş yapacaklarını" söyledi. Telefon numaramı aldılar. Aradan 1,5 yıl geçti daha halen dönüş yapmadılar. Ben de gittim o zaman Urfa City Avm'de imza günümü yaptım. Tarih 19 Şubat 2019 du...

 

Birkaç kişi daha etkinlik yapmak istediklerini ve aynı muamele ile karşılaştıklarını söylediler. Geçenlerde bir özel okul yöneticisi; "hocam bizde okul için gittik, doğru düzgün muhatap bulamadık.." dedi.

Adamlar Urfa'da para kazanıp hiç muhatap bile olmuyorlar.

Ancak Siz ne zaman Urfa Cıty AVM'ye giderseniz gidin, sizi en güzel şekilde karşılayıp anında yardımcı olurlar.

 

 

PİAZZA AVM, para kazandığı bir şehirde şehrin insanlarına hiçbir şekilde hak ettiği değeri vermiyor.”

Öte yandan, iddia ile ilgili herhangi bir açıklama henüz  yapılmadı. 

Kaynak: 63 Olay Haber