GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-03-2021 23:08   Güncelleme : 08-03-2021 23:08

 Bir Husumet Daha Barış İle Sonlandı

Geçtiğimiz yıl aralarında husumet  başlayan Kırmızıkılıç ve Erçal ailesi Şanlıurfa’nın kanaat önderlerinin araya girmesi ile son buldu. Şanlıurfa MHP Milletvekili İbrahim Özyavuz ve MHP Milletvekili Adayı Tamah Aşiretinin lideri Halik Bakış’ın araya girmesi ile iki aile arasındaki husumet barış ile sonlandı.

 Bir Husumet Daha Barış İle Sonlandı

Barış adına çok emek sarf eden Tammah aşireti kanaat önderlerleri Halil Bakış bir husumetin daha nihayete ermesinden duydugu mutluluğu ifade etti.

Karabayır mahallesinde husumetli her iki aileyi bir araya getiren Özyavuz ve Bakış Şanlıurfa’da görev yapan Siyasetçiler ve Bürokratların olduğu yerde bir barışı daha sağladılar.

Barış’a katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Haliliye önceki dönem Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, MHP İl Başkanı Mahmut Güneş, Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslıhan , meclis üyeleri ve bir çok kanaat önderi’nin katılımı ile bir husumet daha sonlanmış oldu.