GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-03-2021 19:34   Güncelleme : 09-03-2021 19:34

Şanlıurfa Protokol Listesi Güncellendi

Şanlıurfa Valiliği son görev değişimleri sonrası protokol listesini güncelledi.

Şanlıurfa Protokol Listesi Güncellendi

Şanlıurfa Protokol Listesi

 Şanlıurfa Valiliğine ait 21.08.2020 tarihli güncel protokol listesi aşağıdaki gibidir.
Not: Meydana gelen isim ve ünvan gibi değişikliklerin, eksiklik ve yanlışlıkların Valilik Protokol Şube Müdürlüğüne ivedilikle bildirilmesi.
(Tel: (414) 312 72 68 - Fax: (414) 313 22 22 )
 
 
T.C.
ŞANLIURFA VALİLİĞİ
 

PROTOKOL LİSTESİ

 

AD-SOYAD

UNVAN

KURUM NO

 

Abdullah ERİN

Şanlıurfa Valisi

0414 312 72 68

 

TBMM ÜYELERİ

 

Dr.Ahmet Eşref FAKIBABA

Milletvekili

0312 420 55 85

 

Ahmet AKAY

Milletvekili

0312 420 63 67

 

Halil ÖZCAN

Milletvekili

0312 420 63 44

 

Halil ÖZŞAVLI

Milletvekili

0312 420 55 94

 

Av.İbrahim Halil YILDIZ

Milletvekili

0312 420 60 60

 

Mehmet Ali CEVHERİ

Milletvekili

0312 420 58 88

 

Mehmet Kasım GÜLPINAR

Milletvekili

0312 420 54 02

 

Zemzem GÜLENDER AÇANAL

Milletvekili

0312 420 5800

 

Aziz AYDINLIK

Milletvekili

0312 420 57 94

 

İbrahim ÖZYAVUZ

Milletvekili

0312 420 58 32

 

Ayşe SÜRÜCÜ

Milletvekili

0312 420 59 86

 

Nimetullah ERDOĞMUŞ

Milletvekili

0312 420 63 10

 

Nusrettin MAÇİN

Milletvekili

0312 420 55 12

 

Ömer ÖCALAN

Milletvekili

0312 420 61 56

 

GARNİZON KOMUTANI

 

Tuğg.Oktay AĞBUGA

20. Zırhlı Tugay Komutanı-Garnizon Komutanı

0414 313 35 87

 

BELEDİYE BAŞKANI

 

Zeynel Abidin BEYAZGÜL

Büyükşehir Belediye Başkanı

0414 318 51 51

 

ADLİ YARGI TEMSİLCİLERİ

 

Önder YENİÇERİ

Cumhuriyet Başsavcısı

0414 313 10 25

 

Muttalip YAKAR

Adalet Komisyon Başkanı/5. Ağır Ceza Mahk. Başkanı

0414 313 16 69

 

Abdullah GÖKÇE

1.İdare Mahkemesi Başkanı

0414 315 77 93

 

Mehmet KALAY

2.İdare Mahkemesi Başkanı

0414 315 77 93

 

Eşref BAŞESGİOĞLU

Vergi Mahkemesi Başkanı

0414 313 10 25

 

HARRAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ

 

Prof. Dr. Mehmet Sabri ÇELİK

Harran Üniversitesi Rektörü

0414 318 30 00

 

BARO BAŞKANI

 

Av.Abdullah ÖNCEL

Baro Başkanı

0414 313 28 28

 

GAP BÖLGE KALKINMA İDARESİ BAŞKANLIĞI

 

Mehmet AÇIKGÖZ

GAP BKİ Başkan V.

0414 317 20 10

 

VALİ YARDIMCILARI-KAYMAKAMLAR

 

İsmail ÇETİNKAYA

Vali Yardımcısı

0414 316 42 22

 

Şahin ASLAN

Vali Yardımcısı

0414 312 18 00

 

Dr. Abdullah Abid ÖZTOPRAK

Vali Yardımcısı

0414 316 42 22

 
Mustafa AKIN Vali Yardımcısı 0414 316 42 22  

Oğuzhan Erdi ATAK

Vali Yardımcısı

0414 312 18 00

 

Adem ÜNAL

Vali Yardımcı V. - Eyyübiye Kaymakamı

0414 312 38 21

 

Metin ESEN     

Vali Yardımcısı V. - Haliliye Kaymakamı

0414 312 40 47

 

Dr. Abdullah Abid ÖZTOPRAK

Vali Yardımcısı V. - Karaköprü Kaymakamı

0414 312 77 55

 

Hasan ONGU

Siverek Kaymakamı

0414 552 10 04

 

Ömer DERECİ

Viranşehir Kaymakamı

0414 511 30 01

 

Kenan AKTAŞ

Suruç Kaymakamı

0414 611 40 49

 

Cüneyt CANER

Ceylanpınar Kaymakamı

0414 471 41 71

 

Selami KORKUTATA

Halfeti Kaymakamı

0414 751 50 03 

 

Kadir DUMAN

Birecik Kaymakamı

0414 652 10 90   

 

Coşkun DOĞAN

Hilvan Kaymakamı

 0414 711 50 05

 

Akın ORUÇ

Bozova Kaymakamı

 0414 711 50 05

 

Cihat KOÇ

Harran Kaymakamı

0414 441 20 01

 
Oltan BAYRAKTAR Akçakale Kaymakamı 0414 411 20 25  

İL GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ

 

Selçuk DOĞUŞ

İl Emniyet Müdürü

0414 313 00 00

 

Tuğg. Metin DÜZ

İl Jandarma Komutanı

0414 313 15 36

 

İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI

 

Mehmet KUŞ

Eyyübiye Belediye Başkanı

0414 315 09 57

 

Mehmet CANPOLAT

Haliliye Belediye Başkanı

0414 313 34 43

 

Metin BAYDİLLİ

Karaköprü Belediye Başkanı

0414 347 76 36

 

Mehmet YALÇINKAYA

Akçakale Belediye Başkanı

0414 411 20 57

 

Mahmut MİRKELAM

Birecik Belediye Başkanı

0414 652 16 82

 

Suphi AKSOY

Bozova Belediye Başkanı

0414 711 50 12

 

Feyyaz SOYLU

Ceylanpınar Belediye Başkanı

0414 471 40 05

 

Şeref ALBAYRAK

Halfeti Belediye Başkanı

0414 751 10 10

 

Mahmut ÖZYAVUZ

Harran Belediye Başkanı

0414 441 20 75

 

Aslan Ali BAYIK

Hilvan Belediye Başkanı

0414 681 20 07

 

Ayşe ÇAKMAK

Siverek Belediye Başkanı

0414 552 11 26

 

Kenan AKTAŞ 

Suruç Belediye Başkan V.

0414 611 80 74

 

Salih EKİNCİ

Viranşehir Belediye Başkanı

0414 511 30 17

 

REKTÖR YARDIMCILARI-FAKÜLTE DEKANLARI-ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ

 

Prof.Dr.Mehmet HANÇER

Rektör Yardımcısı

0414 318 32 77

 

Prof.Dr.Murat DEMİR

Rektör Yardımcısı

0414 318 30 05

 

Prof.Dr.Mehmet Tahir GÜLLÜOĞLU

Rektör Yardımcısı

0414 318 30 08

 
Prof.Dr.Abdulcenap CEVHERİ Eczacılık Fakültesi Dekan V.    

Prof.Dr.Bürhan AKPUNAR

Eğitim Fakültesi Dekan V.

0414 318 34 66

 

Prof.Dr.Zehra YILMAZ

Diş Hekimliği Fakültesi Dekan V.

0414 318 30 00

 

Prof.Dr.Ekrem BEKTAŞ

Fen Edebiyat Fakültesi Dekan V.

0414 318 34 61

 

Prof.Dr.Oğuz Ozan BİLEN

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V.

0414 318 32 21 

 

Prof.Dr.Abdullah ÇELİK

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V.

0414 318 34 59

 

Prof.Dr.Celil ABUZER

İlahiyat Fakültesi Dekanı

0414 318 34 54

 

Prof.Dr.Hüsamettin BULUT

Mühendislik Fakültesi Dekan V.

0414 318 34 76

 

Prof.Dr.Mehmet İrfan YEŞİLNACAR

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan V.

0414 318 37 73

 

Prof.Dr.Mustafa DENİZ

Tıp Fakültesi Dekan V.

0414 318 30 31

 

Prof.Dr.Nihat DENEK

Veteriner Fakültesi Dekan V.

0414 318 38 59

 

Prof.Dr.Cengiz KAYA

Ziraat Fakültesi Dekanı

0414 318 34 74

 

Prof.Dr.Halil ÇİFTÇİ

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V.

0414 318 24 92

 

Prof.Dr.İbrahim Abdülhey HAYAOĞLU

Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan  V.

0414 318 30 00

 

Doç.Dr. İsmail HİLALİ

Fen Bilimleri Enstitü Müdür V.

0414 318 37 59

 

Prof.Dr.Fuat DİLMEÇ

Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü

0414 318 37 64

 

Prof. Dr. Şevket ÖKTEN

Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü

0414 318 37 68

 

Dr.Öğr.Üyesi Ozan BALDAN

Devlet Konservatuvarı Müdürü

0414 318 36 41

 

Doç. Dr. Ömer Faruk DEMİRKOL

Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokul Müdürü

0414 318 19 43

 

Dr.Öğr.Üyesi İsmail GÖKHAN

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü

0414 318 34 89

 

Dr.Öğr.Üyesi Fatih Mehmet CİĞERCİ

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü

0414 318 30 00

 
Prof. Dr. Ali SEYREK

Viranşehir Sağlık Yüksekokulu Müdürü

0414 318 32 43

 

Doç. Dr. Nebiye YENTÜR DONİ

Sağlık Hizmeleri Meslek Yüksekokul Müdürü

0414 318 32 09

 

Dr.Öğr. Üyesi Ragıp TERZİ

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokul Müdürü

0414 318 39 95

 
Doç.Dr. Veysel GÜMÜŞ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokul Müdürü 0414 318 38 53  

Dr.Öğr.Üyesi Cevher İlhan CEVHERİ

OSB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokul Müdürü

0414 318 30 00

 

GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ

 

Nusret MUTLU

GAP BKİ Başkan Yardımcısı

0414 317 20 30

 

Hasan MARAL

Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri

0412 237 12 16

 

Ferit DAĞDEVİREN

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreteri

0414 318 51 63

 
Said GÜLLÜOĞLU ŞUSKİ Genel Müdürü 0414 318 58 58  
Ferit DAĞDEVİREN Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yrd. 0414 314 58 94  
Selami YILDIZ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yrd. 0414 318 51 15  

Yahya ÜRÜN

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yrd.

0414 318 51 30

 

 VALİLİKÇE BELİRLENECEK SAYIDA SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI

 

Tnk. Alb. Recai ATA

20. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcısı

0414 313 35 87

 

J.Is. Alb. M. Tolga TUNÇ

İl Jandarma Komutan Yardımcısı

0414 313 15 36

 

J. Alb. M.Kasım ERMİŞ

İl Jandarma Komutanı Yardımcısı

0414 313 15 36

 
Tnk. Alb. Yılmaz ÇETİN 20. Zırhlı Tugay Kurmay Başkanı 0414 313 90 36  

J.Alb. Yüksel ÇİÇEK

İl Jandarma Komutan Yardımcısı

0414 313 15 36  
J.Yb.Ramazan DAL İl Jandarma Komutan Yardımcısı 0414 313 15 36  

                                                 HAKİMLER VE SAVCILAR                                                          

 

Fatih ÇAM

Cumhuriyet Başsavcı Vekili

0414 313 10 25

 

Enver EROĞLU

Cumhuriyet Başsavcı Vekili

0414 313 10 25

 

Ahmet AKSU

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ahmet Burhaneddin ATAHAN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ahmet Tayyar DERTLİ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Adem AKGÜN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Batuhan BULUT

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ali USTA

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Batuhan BULUT

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Cahit COŞKUN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ceyhun CAN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Çağdaş AKI

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Emre BOZKURT

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Emre DİŞLİ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ercan KUŞÇİ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Evren BİNER

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Fatih ÇAKIR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Faruk SÖKER

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Fettah ALTINSOY

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Gökmen ÖZMEN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Gökhan GÜLER

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Gökhan KIYMACI

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Güray ATAŞ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hacer DUMAN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hakan RONA

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hasan GÜNAY

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hikmet GÖZLÜ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hilal KÜÇÜK GÖNÜL

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hasan ACAR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hasan KIRAN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Hasan Hüseyin TEMUR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

İlker VURAL

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

İlker AĞIR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

İlteriş ALTINTAŞ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Mehmet Akif GÜLCAN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Mehmet TÖREN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Mehmet Emrah TOPRAK

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Mesut GENÇTÜRK

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Muhammed UÇAR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Musa CAN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Mustafa ERBAŞ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Mustafa ÜSTEK

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Mücahit AKGÜMÜŞ

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Onurhan TEBER

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ozan ADALI

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Özgür ERASLAN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Özkan GERGİN

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Pircan Barut EMRE

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ramazan Bilal YALÇINKAYA

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Ramazan KAÇAR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Reşat BAYRAKTAR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Şevket ADIGÖZEL 

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 

Taner TEMUR

Cumhuriyet Savcısı

0414 313 10 25

 
Tarık KORKMAZ Cumhuriyet Savcısı 0414 313 10 25  
Veysel TAŞKIN Cumhuriyet Savcısı 0414 313 10 25  
Yalçın ANAR Cumhuriyet Savcısı 0414 313 10 25  
Zafer ALPTEKİN Cumhuriyet Savcısı 0414 313 10 25  
Zekeriya YAŞAR Cumhuriyet Savcısı 0414 313 10 25  

Ramazan CAN

1 ACM Üye 1.Heyet Bşk.

0414 313 10 25

 
Semra İZOL 1 ACM 1.Heyet Üye 0414 313 10 25  
Rukiye Nur İBZE 1 ACM 1.Heyet Üye 0414 313 10 25  

Zafer GÜLMÜŞ

1 ACM 1.Heyet Üye

0414 313 10 25

 
Tahir AKGÜL 1 ACM 2.Heyet Bşk.

0414 313 10 25

 
Muhsin YATAĞAN 1 ACM 2.Heyet Üye

0414 313 10 25

 
Özge AKKUŞ 1 ACM 2.Heyet Üye

0414 313 10 25

 

Doğan Davut ALBAYRAK

2 ACM 1.Heyet Bşk.

0414 313 10 25

 

Cem UĞURLU

2 ACM 1.Heyet Üye

0414 313 10 25

 

Selam BULUT

2 ACM 1.Heyet Üye

0414 313 10 25

 

Kadir YILDIZ

2 ACM 2.Heyet Bşk.

0414 313 10 25

 

Mehmet BİNGÖL

2 ACM 2.Heyet Üye

0414 313 10 25

 

Rabia TÜRKÖZ

2 ACM 2.Heyet Üye

0414 313 10 25

 

Ömer YOLDAŞ

3 ACM Bşk.

0414 313 10 25

 

Ali ERSİN

3 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Yusuf KANBULAT

3 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Zübeyde ŞENOZAN YAŞAR

3 ACM Üye

0414 313 10 25

 

İsmail İBZE

4 ACM Bşk.

0414 313 10 25

 

Uğur DUMAN

4 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Selim KILIÇ

4 ACM Üye

0414 313 10 25

 

İbrahim ÖZCAN

4 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Senanur ERDEM

4 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Muttalip YAKAR

5 ACM Bşk.

0414 313 10 25

 

Seda Safinaz EKER KUŞÇU

5 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Alper CERANOĞLU

5 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Rıdvan POLAT

5 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Ali KARA

6 ACM Bşk.

0414 313 10 25

 

Burcu KOÇ

6 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Abdulkadir MÜJDE

6 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Damla Ceylan TOPRAK

6 ACM Üye    

İsmail METİN

7 ACM Bşk.

0414 313 10 25

 

Deniz ERDENİZ

7 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Recai Aytaç AKBAY

7 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Pelin BOLAT CERANOĞLU

7 ACM Üye

0414 313 10 25

 

Selahattin KUMCU

8 ACM Bşk.

0414 313 10 25  

Nimet İPEK PALAZ

8 ACM Üye

0414 313 10 25  

Şükran KARAKAYA

8 ACM Üye

0414 313 10 25  

Yurdagül K.KILIÇ AKSUNGUR

8 ACM Üye

0414 313 10 25  
Hüseyin DURKUT Ticaret Mahkemesi Bşk. 0414 313 10 25  
Orhan CEYHAN Ticaret Mahkemesi Üye 0414 313 10 25  
Fatih CURA Ticaret Mahkemesi Üye 0414 313 10 25  

Küntay YAMAN

1.Çocuk Mahkemesi Bşk.

0414 313 10 25  

Mehmet İLKİN

2.Çocuk Mahkemesi Bşk.

0414 313 10 25  

Samet SAMET

İnfaz Hakimi

0414 313 10 25  

Şule METİN

İnfaz Hakimi

0414 313 10 25  

Mehmet Şerif AKTÜRK

1. Sulh Ceza Hakimi

0414 313 10 25  

Cemil AKCİĞER

2. Sulh Ceza Hakimi

0414 313 10 25  

Murat KARAKAYA

3. Sulh Ceza Hakimi

0414 313 10 25  

Murat DOĞAN

4. Sulh Ceza Hakimi

0414 313 10 25  

Mücahit  KOÇAK

1.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Nazlı BOSTAN BİNER

1.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Abdullah YILLAR

2.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Elif BULUT ACAR                

2.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Emine KANSUZ

3.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Can Ahmet TEMİZYÜREK        

4.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Helin YAVUZER KILIÇ

4.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Yasemin KORKUT YILDIZ

5.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Esin KUŞÇU ATA        

5.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Eda ÖZDOĞAN GÜNAY

6.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Akın DEMİR

7.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Mustafa ÖZÜMAĞ

8.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Buket YILDIZ ARIKAN

8.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Mustafa BİLGİN

9.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Mehmet EVRENSEL

9.Asliye Ceza Mahkemesi

0414 313 10 25  

Esin TÜRKEL SUİÇMEZ

1.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

Emrah BİRİNCİ

1.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

Murat ÖNCÜ

2.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

Şafak ARIKAN

2.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

Yiğit MEYDAN

3.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

Mehmet PORTAK

4.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

LSelin ÖZCAN

4.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

İsmail ÖNDER

5.Asliye Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  
İbrahim TUTKAN 1.İş Mahkemesi 0414 313 10 25  

Ahmet AZMAN 

1.İş Mahkemesi

0414 313 10 25  

Yasin BAKIR

2.İş Mahkemesi

0414 313 10 25  

Abdulgani TANBOĞA

2.İş Mahkemesi

0414 313 10 25  

Merve Emine DİRİER KAYA

3.İş Mahkemesi

0414 313 10 25  

Ebru Hatice ÖZTOPRAK

1.Sulh Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

Faruk CEYLAN

2.Sulh Hukuk Mahkemesi

0414 313 10 25  

Abdullah Ulaş AKSAKAL        

1.Tüketici Mahkemesi

0414 313 10 25  

Ayşe Burcu REŞİTOĞLU

1.Tüketici Mahkemesi

0414 313 10 25  

Abdurrahman ASLAN

2.Tüketici Mahkemesi

0414 313 10 25  

İsmail VURAL        

1.Aile Mahkemesi

0414 313 10 25  

İbrahim SOLAK

2.Aile Mahkemesi 0414 313 10 25  

Merve ÇELİK KORKMAZ

3.Aile Mahkemesi

0414 313 10 25  

Ayşe ÇANKAYA

4.Aile Mahkemesi

0414 313 10 25  

Eren ASLAN

Kadastro Mahkemesi

0414 313 10 25  

Zeynel ALPASLAN

Kadastro Mahkemesi 0414 313 10 25  

İbrahim Halil ASLAN

1.İcra Ceza Hukuk Hakimi

0414 313 10 25  

Osman Ferhat ALİM

2.İcra Ceza Hukuk Hakimi

0414 313 10 25  

İKTİDAR PARTİSİ-ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI 

 
 

Abdurrahman KIRIKÇI

AK Parti İl Başkanı

0414 216 84 03

 

Hayrettin ÇIDIR

CHP İl Başkanı

0414 312 60 68

 

Mahmut GÜNEŞ

MHP İl Başkanı

0414 216 15 15

 

Mehmet Fedai ÇAKMAKLI

İYİ Parti İl Başkanı

 

 

Sevda Bingöl ÖZÇELİK

HDP İl Başkanı

 

 

DEKAN-ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI

 
Doç.Dr.Mehmet Sinan DOĞAN Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı 0414 318 30 00  
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Emrah POLAT Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı 0414 318 30 00  
Prof..Dr. Mahmut IŞIK Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı 0414 318 34 66  
Dr.Öğr.Üyesi Abdullah Cevdet KIRIKÇI Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı 0414 318 34 66  

Prof.Dr.M.Sait ŞAHİNALP

Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 61

 

Prof.Dr. Mustafa DEĞİRMENCİ        

Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 61

 

Dr.Öğr.Üyesi Emine TEKER

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 30 00

 

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet DOĞAR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 59

 

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet TERZİOĞLU

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 58

 

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah KARTAL

İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 54

 

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Cüneyt GÖKÇE

İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 54

 

Doç.Dr.Mustafa ÖZEN

Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 76

 

Doç.Dr.Kasım MERMERDAŞ

Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 76

 

Doç.Dr.Hülya KARATAŞ

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 24 92

 

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Rağıp GÖRGÜN

Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 30 00

 

Dr.Öğ.Üyesi Selminaz ADIGÜZEL

Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 30 00

 

Dr.Öğr.Üyesi Evren BÜYÜKFIRAT

Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 344 44 44

 

Doç. Dr. Feridun AKKAFA

Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 344 44 44

 

Doç.Dr. Ömer KORKMAZ

Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 38 57

 
Dr.Öğr.Üyesi İsmail DEMİRCİOĞLU Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı 0414 318 38 56  

Prof.Dr.Abdulkadir DÜRÜCÜ

Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 74

 

Prof.Dr.Osman ÇOPUR

Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı

0414 318 34 74

 

Doç.Dr.Halit AKBAŞ

Sağlık Bilimleri Enstitü Müdür Yardımcısı

0414 318 37 64

 
Dr.Öğr.Üyesi Hikmet DİNÇ Sağlık Bilimleri Enstitü Müdür Yardımcısı 0414 318 37 65  
Dr.Öğr.Üyesi Sedat ŞEN

Sosyal Bilimler Enstitü Müdür Yardımcısı

0414 318 14 21

 

Dr.Öğr.Üyesi Yasin TAŞ

Sosyal Bilimler Enstitü Müdür Yardımcısı

0414 318 14 21

 

Doç.Dr.Mustafa DURGUN

Fen Bilimleri Enstitü Müdür Yardımcısı

0414 318 37 60

 

Dr.Öğr.Üyesi Dursun AKASLAN

Fen Bilimleri Enstitü Müdür Yardımcısı

0414 318 37 60

 

Dr.Öğr. Üyesi Seyit Ahmet SOLMAZ

Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokul Müdür Yardımcısı 

0414 318 39 91

 

Dr.Öğr. Üyesi Abdullah ÜLKÜ

Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokul Müdür Yardımcısı 

0414 318 39 91

 

Öğr.Gör. Adem ÖZAYDIN

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

0414 318 34 89

 

Öğr.Gör. Arif KISACIK

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

0414 318 34 89

 

Öğr.Gör. Veysel İŞÇİ

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

0414 318 20 20

 

Öğr.Gör.Hüseyin KOÇ

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

0414 318 30 00

 

Dr.Öğr.Gör.Elif DEMİR

Viranşehir Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

0414 318 25 92

 
Öğr.Gör.Hasret Yağmur SEVİNÇ AKIN Viranşehir Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı 0414 318 25 92  
Dr.Öğr.Üyesi Gülcan GÜRSES Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcısı 0414 318 32 09  
Öğr.Gör. Mehmet Murat YAŞAR Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcısı 0414 318 39 95  
Öğr.Gör.Elvan GÖKÇEN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcısı 0414 318 39 95  
Öğr.Gör. İlker RAĞBETLİ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcısı 0414 318 39 95  

Öğr.Gör.Cihat BENGİ

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcısı

0414 318 38 53

 

BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BÖLGE VE İL TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ

 

 

 

 

T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI

 

 

MİT Bölge Daire Başkanlığı

 

 

Mehmet TAŞTAN

İl Müftüsü

0414 313 13 53

 

İdris KALAY

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Merkezi Müdürü

0414 341 03 97

 

Erdoğan GÜVEL

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa İl Müdürü

0414 313 36 64

 
Osman BOLLUK

Basın İlan Kurumu Müdürü

0414 313 13 26

 

ADALET BAKANLIĞI

 

Bekir DEMİRDAĞ

Ceza İnfaz Kurumu Müdürü

0414 216 88 34

 

Can ÖZDEMİR

Denetimli Serbestlik Müdürü

0414 314 99 69

 

AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI

 

İsmail ÜNLÜ

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü

0414 318 26 00

 

Lezgin ÖZMEN

Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü

0414 313 05 70

 

Hasan BİLİCİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V.

0414 315 51 49

 

Şehmuz KAHRAMAN

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü

0414 315 04 42

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

 

Hamdi ERŞEN

Tapu ve Kadastro 21.Bölge Müdür V.

0414 316 07 78   

 

Hüseyin ARAS

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü

0414 313 17 90

 

İsmet EREN

Kadastro İl Müdürü

0414 280 10 75

 

Sıracettin İLHAN

Çevre Koruma Vakfı Müdürü (ŞURÇEV)

0414 216 30 77  

 

Şükrü ÜZÜMCÜ

ŞURKAV Genel Sekreteri

0414 215 65 27

 

ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

 

Osman HONDU

DEDAŞ İl Müdürü

0414 280 86 30

 

Muhammet Nezih URAL

AKSA Doğalgaz İl Müdürü

0414 313 15 00

 

İbrahim Halil KARA

TEİAŞ İşletme Bakım Müdürü

0414 351 74 37

 

Çağlar ALADAĞ

EUAŞ Atatürk HES İşletme Müdürü

0414 721 20 06

 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

 

Halil EREN

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

0414 313 24 71

 

Mahmut BAĞMANCI

Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü

0414 315 41 87

 

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI

 

Gülcan AKBIYIK

İl Defterdar V.

0414 313 35 51

 

Seyit TEKİN

Vergi Dairesi Başkan V.

0414 312 85 05

 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

 

Fikret FİDAN

Özel Kalem Müdür V.

0414 314 34 24

 

Mahmut SÖNMEZ

İl Afet ve Acil Durum Müdürü

0414 314 08 52

 

Fatih IŞIK

İl Göç İdaresi Müdürü

0414 313 54 01

 

Hasan BAŞARAN

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü

0414 313 54 03

 

Mustafa Sinan ÜNAL

İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü

0414 316 04 86

 

Abdülkadir AYKUT

İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü

0414 312 72 98

 

Adil BAYRAKTAR

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü

0414 312 72 68

 

İ.Halil ASAR

İdare ve Denetim Müdürü

0414 314 40 14

 

İbrahim MADENLİ

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü

0414 314 18 86

 

Nesrin DİLEKÇİ

İl İdare Kurulu Müdürü

0414 314 44 20

 

Yasin BÖLÜKTİMUR

İl Yazı İşleri Müdürü

0414 314 39 00

 

Fikret FİDAN

Protokol Şube Müdür V.

0414 312 72 68

 

Yasin BÖLÜKTİMUR

Bilgi İşlem Şube Müdür V.

0414 312 90 36

 

Av.Filiz ÇOLAKOĞLU

Hukuk İşleri Şube Müdür V.

0414 316 04 05

 

Neşet Nedim AZİZOĞLU

İdari Hizmetler Şube Müdürü

0414 313 18 43

 

 KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

 

Mehmet Ali PALALI

Vakıflar Bölge Müdürü

0414 317 00 26

 

Aydın  ASLAN

İl Kültür ve Turizm Müdürü

0414 312 53 32

 

Ramazan BAYLAN

Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürü

0414 215 44 00

 

Mehmet Emin KILIÇ

Devlet Türk Halk Müziği Koro Müdürü

0414 312 62 75

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

 

İsmail YAPICIER

Milli Eğitim Müdürü

0414 280 63 02

 

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI

 

Per.Yrb.Hasan İNAN

Karaköprü Askerlik Şubesi Başkanı

0414 313 15 30

 

Per. Bçvş. Mustafa TÜRKÖZ

Eyyübiye  Askerlik Şubesi Başkanı

0414 313 15 30

 

SAĞLIK BAKANLIĞI

 

Doç.Dr.Musluhittin Emre ERKUŞ

İl Sağlık Müdürü

0414 318 70 00

 

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI

 

Osman OKTAY

Organize Sanayi Bölge Müdürü

0414 369 16 40

 

Hasan KILIÇ

GAP BKİ Bölge Müdür V.

0414 317 23 03

 

Zafer AYDIN

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü

0414 313 40 98

 

Prof. Dr. Kasım YENİGÜN

Şanlıurfa Teknoloji Geliştirme Genel Müdürü

0414 318 32 17

 

Mehmet Sırrı SAVAŞ

Şanlıurfa TSE Temsilcisi

 

 

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

 

Mahmut BERBER

DSİ 15.Bölge Müdürü

0414 313 29 10

 

Cevdet ÇİÇEK

Orman Bölge Müdürü

0414 347 93 30

 

Hacı Ahmet ÇİÇEK

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 3. Bölge Müdürü

0414 313 55 39

 

Nurullah ÇEBİŞLİ

Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürü

 

 

Taylan ÖZER

Meteoroloji İl Müdürü

0414 314 10 41

 

Murat ÇAKMAKLI

Tarım ve Orman İl Müdürü

0414 313 12 23

 

Sadık YETİM

TKDK İl Koordinatörü

0414 314 15 39

 

Zeyni AKTAŞ

GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü

0414 313 57 89

 

TİCARET BAKANLIĞI

 

Mehmet SAĞLAM

Gümrük Müdürü

0414 351 41 39

 

Mehmet Ali YAKUT

Ticaret İl Müdür V.

0414 313 85 44

 

Şahin AYDIN

Şanlıurfa Ticaret Denetmenleri Grup Başkan V.

0414 314 14 47

 

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI

 

Mehmet TOYDEMİR

Türk Telekom İl Müdürü

0414 555 30 00

 

Münir ULUDAĞ

Hava Meydanları Müdürü

0414 378 11 11

 

Mustafa KARGIN

PTT Başmüdür V.

0414 313 66 66

 

Ammar GÜNDÜZ

Karayolları 91.Şube Şefi

0414 313 19 05

 

KAMU BANKA MÜDÜRLERİ VE KİT ÜST YÖNETİCİLERİ

 

İbrahim YILDIZ

Ziraat Bankası Müdürü

0414 318 44 60

 

Eyyüp Sabri ERDEM

Ziraat Katılım Bankası Müdürü

0414  315 66 38

 

Osman FIRLAR

Vakıflar Bankası Müdürü

0414 316 89 30

 

Davut AKGÜN

Halk Bankası Müdürü

0414 318 21 00

 

İdris ERKEKSOY

KOSGEB Müdürü

0414 369 16 28

 

Deniz ÖZOĞUL

Toprak Mahsulleri Ofisi Şube Müdürü

0414 247 28 60

 

Hasan Malik AYDINER

THY Şanlıurfa Müdürü

 

 

TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER

 
Halil ASLAN Anavatan Partisi İl Başkanı    

Muzaffer YAĞMUR

Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı (BTP)

 

 

Sabri ÇAVCI

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı(BBP)

 

 

Mustafa POLAT

Demokrat Parti İl Başkanı(DP)

 

 
Halil GÜNEŞ Doğru Yol Partisi İl Başkanı    

Ziya İNCE

Emek Partisi İl Başkanı(EMEP)

 

 
Abdullah YEŞİL Gelecek Partisi İl Başkanı    

Reşat DÜNGÜL

Hak ve Özgürlükler Partisi İl Başkanı(HAKPAR)

 

 

Mustafa Niyazi YANMAZ

Saadet Partisi İl Başkanı (SP)

 

 
Halit TOPRAK  Ülkem Partisi İl Başkanı    
İsmail YAVUZ         Yeniden Refah Partisi İl Başkanı     

MESLEKİ KURULUŞ TEMSİLCİLERİ 

 

Süleyman ACAR

Eczacılar Odası Başkanı

0414 215 30 37

 

Necati KIRMIZITOPRAK

Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı

0414 316 45 27

 

Mehmet Şefik BAKAY

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı

0414 316 11 55

 

Seydi EYÜPOĞLU

Hak-İş Temsilcisi

0414 314 27 55

 

Neslihan ACAR

İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı

0414 315 46 49

 

Yusuf OLAĞAN

Jeofizik Mühendisleri Odası Başkanı

 

 
İbrahim Halil DUYAR Kamu Sağlık İşçileri Sendikası Başkanı    

Mehmet MELİK

Kimya Mühendisleri Odası Başkanı

 

 

İbrahim Halil DEMİRKOL

Kuyumcular Odası Başkanı

0414 217 19 05

 

Mustafa ÇETİNER

Maden Mühendisleri Odası Başkanı

 

 

Ferhat BEYAZ

Makine Mühendisleri Odası Başkanı

0414 315 35 87

 

İbrahim COŞKUN

Memur-Sen Temsilcisi

0414 313 77 82

 

Ferhat KARADAĞ

Mimarlar Odası Başkanı

0414 315 32 84

 

Mustafa KARADAĞ

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı

0414 215 08 28

 

Mehmet Selim ACAR

Şehir Plancıları Odası Başkanı

 

 

Mahmut ALKAN

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı

0414 312 88 11

 

Uzm.Dr.Ömer MELİK

Tabipler Odası Başkanı

0414 318 90 02

 

Mehmet KAYA

Ticaret Borsası Başkanı

0414 315 10 66

 

Halil PELTEK

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı

0414 318 18 00

 

Necati KIRMIZITOPRAK

TMMOB İKK Sekreteri

0414 315 35 87

 

Erol DÜZME

Türk-İş Şanlıurfa İl Temsilcisi

0414 313 21 85

 

Hikmet KARAKUŞ

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi

0414 313 53 69

 

Abdullah AÇIKGÖZ

Veteriner Hekimler Odası Başkanı

0414 315 75 76

 

Mehmet SAKA

Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı

0414 312 38 12

 

Ahmet EYÜBOĞLU

Ziraat Odası Başkanı

0414 314 08 43

 

BASIN KURULUŞLARI TEMSİLCİLERİ

 
DERNEKLER  

M.Kamil GÜLER

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı

0414 216 88 80

 

Tahir GÜLEBAK

Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı

0414 312 13 23

 

Veysel POLAT

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Cemiyeti

0414 316 96 52

 
Celal ÇİFTÇİ Şanlıurfa Gazeteciler ve Yazarlar Dernek Başkanı    
Mehmet ASLAN Şanlıurfa Medya Yazarlar Dernek Başkanı    
AJANSLAR  
Eşber AYAYDIN Anadolu Ajansı Temsilcisi 0414 3141919  

ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ

 

Niyazi KILINÇOĞLU

Akbank T.A.Ş.Merkez Şube Müdürü

 

 

Abdullah KOÇ

Anadolubank Merkez Şube Müdürü

 

 

Celal SELA

Denizbank Merkez Şube Müdürü

 

 

Mehmet KILIÇ

Finansbank Merkez Şube Müdürü

 

 

Songül İŞSEVER

Garanti Bankası Merkez Şube Müdürü

 

 

Mehmet SÖYLER

Kuveyt Türk Merkez Şube Müdürü

 

 

İlayda Suzan CİNKARA

OYAK (İNG BANK) Merkez Şube Müdürü

 

 

Ramazan ÖDEMİR

Türkiye İş Bankası Merkez Şube Müdürü

 

 

Mehmet Selim VURAL

Türkiye Katılım Bankası Merkez Şube Müdürü

 

 

Mustafa BAYKARA

Yapı Kredi Bankası Merkez Şube Müdürü

 

 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

 

Muhammed Yaşar DÖRTBUDAK

Akademik Birlik Derneği Başkanı

 

 

Reşit BURHAN

Alevi Kültür Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı

 

 

Mehmet AKTAŞOĞLU

ASKF Başkanı

 

 

Serkan ARICI

Asrın İş Adamları Derneği Ş. Urfa Şube Başkanı

 

 

Çerkes KORKMAZ

Balıklıgöl Tarihi Çarşı Derneği Başkanı

 

 

Aysel BİLİR

Başarı ve Kalkındırma Derneği Başkanı

 

 

Navi ÇOKAN

Biniiz Derneği Başkanı

 

 

Av.Hasan BALAY

Cihannüma Dayanışma ve İş Birliği Platformu Derneği

 

 

Handan KARATAŞ

El Birliği Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Başkanı

 

 

Murat DUMANCI

ENSAR Vakfı Şanlıurfa İl Temsilcisi

 

 

Ahmet BULUT

Güneydoğdu Medikalciler Dernek Başkanı

 

 

Suna TOPRAK

HALİM Derneği Başkanı

 

 

Abdullah TOPRAK

Hayrat İnsani Yardım Derneği Temsilcisi

 

 

Cüneyt ALTIPARMAK

İlim Yayma Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi

 

 

Behçet ATİLA

İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilcisi

 

 

Dilşah ÖZTÜRKMEN

KADEM İl Temsilcisi

 

 

Gülseren KAPLAN

Kamer Vakfı Başkanı

 

 

Nusret KAYA

Karacadağ Türkmen Kült.Yaşatma ve Daynş.Der.Bşk.

 

 

Erkan SÖZEN

Kent Konseyi Başkanı

 

 

Dr. Ahmet Hamdi İNAN

Kızılay Şube Başkanı

 

 

Mustafa ARSLAN

Küçük Evren Sanayi Sitesi Koop.Bşk.

 

 

Ömer AĞ

MİSİAD Şube Başkanı

 

 

Mahmut SAATÇİ

MÜSİAD Şube Başkanı

 

 

Necmettin BÜYÜKKILIÇ

Orman Mühendisleri Odası İl Temsilcisi

 

 

Gülcan BEBE

Ruha Kadın Derneği

 

 
M. Reşar DAĞ SANKON İl Başkanı    

Uzm.Dr.Abdülkadir YETİŞGİN

Semerkand Vakfı Şanlıurfa İl Temsilcisi

 

 

Müslüm YANMAZ

Sera Yatırımcıları ve Üreticileri Birliği

 

 
Mehmet YEŞİL Sessiz Çoğunluğun Sesi Derneği Başkanı    

Yekta ÇAKMAK İNCE

SUİSKAD (Ş.Urfa İş Kadınları Der.Bşk.)

 

 

Gülten BALCI

Sultan Eğitim Girişimcilik ve Kültür Derneği  Başkanı

 

 
Hasan EYYÜPOĞLU Şanlıurfa Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı    

Mehmet Reşat KARADENİZ

Şanlıurfa Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı

 

 

Ali DEMİR

Şanlıurfa GAP Muhtarlar Yard. ve Day. Der. Başk.

 

 

Mustafa PAKIR

Şanlıurfa Gençlik Vizyonu Derneği Başkanı

 

 

Cevahir Asuman YAZMACI

Şanlıurfa Girişimci İş Kadınları Başkanı

 

 

Mehmet KOYUNCU

Şanlıurfa Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Bşk.

 

 

Mustafa ÖNAL

Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Başkanı

 

 

Mehmet ERDEM

Şanlıurfa Motorsporları Kulübü Derneği Bşk.

0414 314 13 00

 
Haluk Murat ÖZAKINCI Şanlıurfa Satranç Eğitim ve Gelişim Derneği Bşk.    

Nihat FIRATHAN

Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği Bşk.

 

 

Nihat ÇAKIR

Şanlıurfa Spor Kulübü Başkanı

 

 

Osman GEREM

Şanlıurfa STK İnsani Yardım Platformu Bşk.

 

 

Sabiha KARABULUT

Şanlıurfa Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Derneği Bşk.

 

 

Mehmet Emin KARAHAN

Şanlıurfa Vakfı Şanlıurfa Şube Başkanı

 

 

Mehmet YAVUZ

Şehit Aileleri Yard.ve Day.Derneği Ş.Urfa Şubesi Başk.

 

 
İsmail POLAT Şefkat Yardım ve Dayanışma Derneği Bşk.    

Mehmet Salih GÖK

ŞUSİAD Başkanı

 

 

Veysel GÜNBATTI

Tema Vakfı Şanlıurfa İl Temsilcisi

 

 

Mehmet ALTUN

Tüm-İş Konfederasyonu Bölge Başkanı

 

 

Sadık SADE

TÜMSİAD Şube Başkanı

 

 

Muhammet Erdal SAK

Türk Jinekolojik ve Obstetrik Derneği Şube Başkanı

 

 
Cemil DEMİR Türk Ocakları Şanlıurfa Şube Başkanı    

Mehmet Rüstem COŞKUN

Türk Ziraat Yüksek Mühendisleri Birliği Derneği Başkanı

 

 

Hayrullah TAŞ

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

 

 

Hakan ŞEN

Türkiye Eğitim ve Kültür Derneği Şube Başkanı

 

 

Hasan TOPAL

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği

 

 

Hüseyin DOĞAN

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Şanlıurfa Temsilcisi

 

 

Ömer YEŞİLKAYA 

Türkiye Gençlik Vakfı Şanlıurfa İl Temsilcisi

 

 

Hasan ASLAN

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanı

 

 
İbrahim Halil HAKTANKAÇMAZ Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı    
Ömer Faruk TOKMAK Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Şanlıurfa İl Alan Temsilcisi    

Havva ÖNCEL

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Şube Başkanı

 

 

Mahmut KAYA

Türkiye Yazarlar Birliği Başkanı

 

 

Muharrem ÇELİK

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ş.Urfa Şube Başkanı

 

 
M.Sıtkı ALAOĞLU Uluslararası Yazarlar,Sanatçılar,Araştırmacı Gazeticiler Der. Bşk.    
Müzeyyen ŞANSAL Urfa Kadın Derneği Başkanı    

Mehmet KIZILELMA

Yeniden Sosyoloji Derneği Ş.Urfa Şube Başkanı

 

 

Not: Meydana gelen isim ve ünvan gibi değişikliklerin, eksiklik ve yanlışlıkların Valilik Protokol Şube Müdürlüğüne ivedilikle bildirilmesi.
(Tel: (414) 313 18 43 (1112) - Fax: (414) 313 22 22 )