SPOR
Giriş Tarihi : 09-03-2021 20:40   Güncelleme : 09-03-2021 20:40

Urfaspor Uşakspor'u Ağırlayacak

Şanlıurfaspor 11 Nisan Kurtuluş Stadı'nda Uşakspor'u ağırlayacak.

Urfaspor Uşakspor'u Ağırlayacak

TFF Misli.com 2. Lig Beyaz Grup'ta top koşturan Şanlıurfaspor 27. haftada Uşakspor karşısında 3 puan arayacak. Karşılaşma 10 Mart Çarşmba günü saat 14.00'te başlayacak. Maçın orta hakemliğini Mehmet Semih Güçlü yapacak. Yan hakemler ise, 

 MAHMUT GÜLLE(1. Yardımcı Hakem)

 MEHMET PEKMEZCİ(2. Yardımcı Hakem)

 HALİL ERDOĞAN(Dördüncü Hakem)

İşte ligde puan durumu ve haftanın karşılaşmaları;

 

 


ŞANLIURFASPOR

 


Misli.com 2. Lig (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 3239

 ŞANLIURFA GAP STADYUMU - ŞANLIURFA
10.03.2021 - 14:00

 MEHMET SEMİH GÜÇLÜ(Hakem)

 MAHMUT GÜLLE(1. Yardımcı Hakem)

 MEHMET PEKMEZCİ(2. Yardımcı Hakem)

 HALİL ERDOĞAN(Dördüncü Hakem)

 

 HÜSEYİN ÖZÇELİK(Gözlemci)

 ALİ KOÇ(Temsilci)

 MEHMET KURAL(Temsilci)

 


UŞAK SPOR A.Ş.

 

 
     
Esame Bilgileri Kulüpler Tarafından Girilmektedir

 

 

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
  O G B M A Y AV P
1.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 25 20 5 0 66 16 50 65
2.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 24 13 8 3 38 19 19 47
3.HEKİMOĞLU TRABZON 24 13 7 4 53 22 31 46
4.ANKARA DEMİRSPOR 25 12 8 5 40 26 14 44
5.AMED SPORTİF FAALİYETLER 25 13 5 7 39 30 9 44
6.KOCAELİSPOR 24 12 7 5 32 22 10 43
7.SARIYER 25 11 9 5 34 18 16 42
8.UŞAK SPOR A.Ş. 25 11 8 6 40 31 9 41
9.AFJET AFYONSPOR 24 10 8 6 33 29 4 38
10.ÇORUM FK 24 10 6 8 44 27 17 36
11.KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 24 6 10 8 28 36 -8 28
12.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 24 5 8 11 24 36 -12 23
13.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 24 6 4 14 26 46 -20 22
14.İNEGÖLSPOR 25 4 9 12 25 38 -13 21
15.ERGENE VELİMEŞE SPOR 25 4 9 12 30 51 -21 21
16.HACETTEPE SPOR 25 5 4 16 21 38 -17 19
17.GÜMÜŞHANESPOR 25 5 5 15 25 51 -26 17
18.NİĞDE ANADOLU FK 25 2 9 14 16 40 -24 15
19.ŞANLIURFASPOR 24 4 5 15 24 62 -38 14

Ceza Puanı Alan Takımlar

Takım Adı Ceza Puanı
GÜMÜŞHANESPOR 3
ŞANLIURFASPOR 3

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.

 

Gruplar:  Beyaz Kırmızı
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
2. Devre 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
 
 
       
10.03.2021 14:00 ERGENE VELİMEŞE SPOR - KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 HEKİMOĞLU TRABZON - HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 ANKARA DEMİRSPOR - ÇORUM FK Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 NİĞDE ANADOLU FK - AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER Detaylar Detaylar
 
         
10.03.2021 14:00 ŞANLIURFASPOR - UŞAK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar