SİYASET
Giriş Tarihi : 12-03-2021 16:27   Güncelleme : 12-03-2021 16:27

Urfa'dan Sonra Mardin'e Geçti

Hilvan, Eyyubiye ve Viranşehir ilçelerinde ziyaretini sürdüren Akşener ve İYİ Parti heyeti daha sonra Mardin'e geçti. Akşener Mardin'de ise Midyat, Ömerli, Kızıltepe ve Artuklu'da esnafla bir araya gelecek.

Urfa'dan Sonra Mardin'e Geçti

Pandemi salgınına rağmen Türkiye'yi karış karış gezen İYİ Parti lideri Meral Akşener, AK Parti ve HDP'nin çekiştiği Şanlıurfa'da yüzlerce araçlık konvoy ile karşılandı. Akşener, Şanlurfa'da ilk ziyaretini Hilvan ilçesine gerçekleştirdi.

Haberler.com'da yer alan bilgilere  göre; 1 yılı aşkın süredir memleket gezilerine devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in son durağı Şanlıurfa oldu. Burada yüzlerce araçlık konvoyla karşılanan Akşener'in burada gerçekleştireceği ziyaretler iki gün sürdü.

SOSYAL MEDYADA DA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Son seçimlerde AK Parti ve HDP'nin çekiştiği Şanlıurfa'da Meral Akşener'in kalabalık bir konvoyla karşılanması sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Akşener, Şanlıurfa'daki ziyaretlerinden ilkini Hilvan ilçesine gerçekleştirdi.

 

SONRAKİ DURAĞI MARDİN OLACAK

Ardından Eyyubiye ve Viranşehir ilçelerinde ziyaretini sürdüren Akşener ve İYİ Parti heyeti daha sonra Mardin'e geçecek. Akşener Mardin'de ise Midyat, Ömerli, Kızıltepe ve Artuklu'da esnafla bir araya gelecek.

Akşener Şanlıurfa'da 400 aracı aşkın bir konvoyla karşılandı

 

haberler.com