ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 14-03-2021 00:12   Güncelleme : 14-03-2021 10:03

Urfalı Gazeteci Ankara'da Ölümden Döndü

Ankara Çankaya'da otel işletmecisi kardeşler arasında silahlı kavga çıktı. Bir kişinin yaralandığı olayda otel önünde aracında bulunan Urfalı Gazeteci Abdulkadir Kan'ın otomobiline mermi isabet etti. Urfalı gazeteci ciddi ölüm tehlikesi atlattı.

Urfalı Gazeteci Ankara'da Ölümden Döndü

Olay, gece saatlerinde Ankara Çankaya Kızılay'da bulunan otelde yaşandı.

Caddede karşılaşan otel işletmecisi kardeşler arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. O anda kardeşlerden biri belindeki tabancayı çıkarıp kavga ettiği diğer kardeşine ateş açtı. Kardeşlerden biri ağır yaralandı. Tabancadan çıkan kurşunlar bu sırada otel önünde aracında oturmakta olan Urfadabugun.com fahri muhabiri Urfalı Gazeteci Abdülkadir Kan'ın otomobiline isabet etti.  

Aracına 1  mermi isabet eden Gazeteci Abdülkadir Kan ve çevre esnafı durumu polise bildirdi. Olay yerinde incelemelerde bulunup delil toplayan polis ekipleri 1 kişiyi gözaltına aldı. Urfalı Gazeteci iyi niyet belirtisi göstergesi olarak şikayetçi olmadı. Ekipler olayla ilgili çalışma başlattı. Yaralının tedavisi Hacettepe Tıp Fakültesi Hastanesi'nde devam ediyor. Hayati tehlikesi bulunuyor.

Soruşturma sürüyor.

Urfadabugun.com ailesi olarak meslektaşımıza büyük geçmiş olsun dileklerinde bulunuyoruz.