GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2021 22:00   Güncelleme : 30-03-2021 00:09

Urfa Narkotim Motorize Polis Ekibinden Ulu Camii Bölgesine Başarılı Operasyon

Şanlıurfa Ulu Camii ve civarıyla ilgili çıkan haberleri değerlendiren Şanlıurfa Emniyeti Narkotik Şube Müdürlüğü Narkotim Motorize ekipleri düzenlediği baskında metruk evde çok sayıda yasaklı madde şüphelisini gözaltına aldı.

Urfa Narkotim Motorize Polis Ekibinden Ulu Camii Bölgesine Başarılı Operasyon

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü'ne bağlı Narkotim Motorize polis ekipleri başarılı bir operasyona imza attı.

 

Şanlıurfa'da bir süre önce basında çıkan haberler üzerine bölgede emniyet ekipleri tarafından inceleme ve gözetleme faaliyeti başlatıldı.

Polisler şüpheli durum ve şahısları tek tek belirledi. Operasyon için hazırlıklar yapıldı. Gece saatlerinde operasyon için düğmeye basıldı.

Ulu camii bitişiğinde metruk eve düzenlenen operasyonda çok sayıda şüpheli kişi gözaltına alındı. Operasyonda ayrıca yasaklı maddeler de ele geçirildi.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü Narkotim Motorize ekipleri tarafından yürütülen operasyonda gözaltına alınan şahıslar sağlık kontrolleri sonrası ifadeye alınacak.

Operasyonun yapıldığını gören vatandaşlar polislere teşekkür ederek, " Yüreğimize su serptiniz, Allah sizlere ve devletimize zeval vermesin" dedi 

Evde Yapılan Arama Sırasında 3 Adet Silah Çeşitli Çaplarda Bonzai Eroin Halk Arasında Buz Diye Bilinen Ete Metamin Maddesi Ele Geçirildi

Olayla İlgili Soruşturma Devam Ediyor

HABER:NABİ MOR ÇİÇEK İBRAHİM UYGUR